Shownews.pl – startuje nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy

Najnowsze newsy ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady, atrakcyjne zdjęcia i video – to wszystko pod nowym adresem Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy stanowi odpowiedź na potrzeby czytelników zainteresowanych tematyką świata popkultury i showbiznesu. Dzięki pozyskaniu dziennikarzy działających w USA i Kanadzie zespół redakcyjny dostarczy odbiorcom autorskich treści z pierwszej ręki zza oceanu.

Shownews.pl to nowość na rynku portali o tematyce showbiznesowej. Należący do Polska Press Grupy serwis udostępnia czytelnikom najnowsze, sprawdzone informacje ze świata gwiazd. Odbiorcy będą mogli przeczytać ekskluzywne wywiady, obejrzeć atrakcyjne zdjęcia, a także materiały wideo.

Poszerzamy portfolio Polska Press Grupy o nowy portal rozrywkowy. Wykorzystujemy nasz potencjał, gdyż jako jedyna firma medialna w Polsce dostarczamy naszym czytelnikom informacje ze wszystkich regionów kraju. Nasi dziennikarze będą wszędzie tam, gdzie w świecie show-biznesu będzie działo się coś ważnego. Mamy w swoich szeregach doświadczonego redaktora – Sławomira Kowalskiego, który doskonale zna się na tej branży i wie, jak zarządzać redakcją portalu o tej tematyce. Jestem przekonana, że w niedalekiej przyszłości Shownews.pl będzie pierwszym wyborem dla czytelników, którzy poszukują najnowszych, sprawdzonych informacji na temat gwiazd i celebrytówmówi Dorota Kania, Członek Zarządu i Redaktor Naczelna Polska Press Grupy.

Portal wyróżnia prosta, jednoznacznie kojarząca się z tematyką showbiznesową i łatwa do zapamiętania nazwa, a także atrakcyjna szata graficzna. Uporządkowany układ strony, intuicyjne menu z sekcjami „dzieje się” „celebryci”, „rozrywka & lifestyle” i „polecamy”, a także czytelny podział wiadomości na rubryki tematyczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Strona jest również dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych.

Shownews.pl – Twój nowy kontakt ze światem gwiazd

Na czele redakcji nowego portalu stanął Sławomir Kowalski, który posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy w mediach. W przeszłości był m.in. szefem działu Gwiazdy w „Super Expressie”.

Mamy ambicje, by Shownews.pl stał się medium pierwszego wyboru dla osób poszukujących informacji o aktorach, piosenkarzach, dla czytelników zainteresowanych szeroko pojętym światem showbiznesu. Chcemy pokazać, jak żyją gwiazdy, z jakimi wyzwaniami sobie radzą, gdzie się pojawiają, jak wyglądają. Zależy nam na dotarciu do ciekawych informacji i przekazaniu ich jako pierwsi swoim odbiorcom. Naszym celem na ten rok jest uplasowanie się w TOP 10 portali rozrywkowych. Planujemy również silnie zaznaczyć swoją obecność na social mediamówi Sławomir Kowalski, Redaktor Naczelny serwisu Shownews.pl.

Zespół redakcyjny tworzą dziennikarze z kilkunastoletnim doświadczeniem w mediach o tematyce lifestylowej. Z portalem będą współpracować także redaktorzy tworzący materiały z regionów oraz dziennikarze z zagranicy.
Debiutowi portalu towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem „Twój nowy kontakt ze światem gwiazd!”, wykorzystująca media tradycyjne oraz social media.

Siła grupy wydawniczej

Shownews.pl należy do Polska Press Grupy, jednej z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce i zarazem największego wydawcy mediów regionalnych w kraju. Za sprawą 22 dzienników regionalnych i portalu informacyjnego i.pl swoją silną pozycję buduje zarówno regionalnie, jak i na rynku ogólnopolskim. Dociera do ponad 19 milionów Polaków.


autor artykułu

Redakcja Polska Press

Przeglądaj też