Polska Press Grupa to jedna z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce.

Docieramy codziennie do blisko 20 mln użytkowników Internetu w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Zawsze blisko naszych odbiorców. W każdym regionie Polski przekazujemy im rzetelne informacje i dajemy użyteczne produkty, które poprawiają wygodę ich życia. Codziennie dostarczamy naszym użytkownikom serwisów internetowych oraz czytelnikom prasy sprawdzone, najświeższe, najważniejsze wiadomości. Nasze gazety i serwisy internetowe stanowią główne źródło informacji dla mieszkańców Polski oraz poszczególnych regionów.

mediaPPG

Serwisy internetowe

Polska Press aktywnie rozwija swoją działalność internetową oraz w dziedzinie nowych technologii. Jesteśmy zawsze blisko naszych użytkowników internetu. W naszym portfolio jest serrwis ogólnopolski, 23 regionalne serwisy informacyjne oraz serwisy tematyczne, portal społeczności lokalnych oraz internetowy serwis telewizyjno-rozrywkowy.

Prasa

Jesteśmy wydawcą 20 dzienników regionalnych. To marki z wieloletnią tradycją. W naszym portfolio prasowym znajdują się również tygodniki lokalne, bezpłatna gazeta naszemiasto.pl, Nasza Historia, Strefa Biznesu, Strefa Agro, dodatek telewizyjny Tele Magazyn i wiele innych wydawnictw branżowych.

Poligrafia

Oddział Poligrafia to nowoczesne drukarnie, które drukują średnio 3 miliony gazet dziennie. Posiadamy cztery drukarne w całej Polsce: w Białymstoku, Bydgoszczy, Poznaniu, Sosnowcu. Polska Press dysponuje najnowocześniejszą technologią druku w Europie, co umożliwia nam działania na najwyższym poziomie. Drukarnie dostarczają najlepsze rozwiązania z zakresu druku coldsetowego i heatsetowego, gwarantując jednocześnie kompleksowość usług, od przygotowania do druku po transport, ograniczając cykl produkcyjny do minimum. Oddział Poligrafia dysponuje różnorodnością formatów i objętości, a jej oferta nie przewiduje żadnych ograniczeń nakładowych.

 • 0

  pracowników i współpracowników

 • 0

  tys.

  artykułów online miesięcznie

 • 0

  tys.

  zrealizowanych kampanii w 2019 roku

 • 0

  osób tworzy codziennie unikalne treści

Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Mamy narzędzia i możliwości, które precyzyjnie zrealizują każdy cel kampanii, jaki sobie postawisz.