Strona główna   O Polska Press   Nasze oddziały   Oddział w Rzeszowie

Oddział w Rzeszowie

Oddział w Rzeszowie prowadzi szeroko rozumianą działalność wydawniczą i reklamową. Jest wydawcą najpoczytniejszego na Podkarpaciu dziennika Nowiny, tygodnika Nasze Miasto, największego portalu informacyjnego nowiny24.pl oraz wielu serwisów lokalnych, branżowych i tematycznych, jak również wydawcą albumów i przewodników lokalnych.

Oddział jest inicjatorem wielu akcji mających szczególne walory wizerunkowe i silne regionalne korzenie, adresowanych do różnych sfer społecznych i gospodarczych. Od kilkudziesięciu lat promuje podkarpackie talenty sportowe w ramach Plebiscytu na Sportowca Roku i Drużyna Podkarpacia, docenia rolę kobiet w życiu społecznym i gospodarczym przyznając tytuł Kobieta Przedsiębiorcza, a aktywne firmy z Podkarpacia nagradza prestiżową nagrodą Lider Regionu. Promuje również podkarpackie produkty i marki w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie. W corocznych, niezależnych rankingach Złota Setka Firm i Złota Setka Gmin Podkarpacia, przygotowywanych we współpracy z lokalnym środowiskiem naukowym, przedstawia osiągnięcia lokalnego biznesu i samorządu. Wydawnictwo jest równiez inicjatorem wielu działań skierowanych do dzieci i młodzieży, takich jak Jesteśmy Pierwsza Klasa, Przebojowe Dzieciaki, Mała Drużyna Podkarpacia oraz Bezpieczna droga do domu i szkoły. Poprzez organizację przedsięwzięć takich jak Rolnik Roku, Sołtys Roku, Strażak Roku docenia wagę lokalnych środowisk w mniejszych miejscowościach.  

Oddział w Rzeszowie od kliku lat z powodzeniem realizuje spotkania kabaretowe i spektakle teatralne, zyskując tym rzeszę wiernych widzów. W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Oddział angażuje się również w wiele lokalnych przedsięwzięć charytatywnych na rzecz fundacji i osób indywidualnych. Gazeta Nowiny została uchonorowana tytułem Przyjaciel Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci. Najnowszym przedsięwzięciem organizowanym wraz z Asseco Poland SA, jest akcja charytatywna Przychodzimy z Dobrą Nowiną, w ramach której wspieramy najuboższe rodziny z regionu. 

Prezes:

Robert Glinkowski

Robert Glinkowski

Dane teleadresowe:

Unii Lubelskiej 3, 35-016 Rzeszów
+48 17 867 23 00
+48 17 867 23 01
sekretariat.rzeszow@polskapress.pl