Małopolski Festiwal Innowacji

Tygodniowe święto innowacji i nowoczesnych technologii w regionie Małopolski
Klient
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Informacje
Kompleksowa realizacja kampanii promocyjno – informacyjnej. Przygotowaliśmy: strategię komunikacji i koncepcję kreatywną, a następnie z sukcesem to zrealizowaliśmy.
Dane
Zasięg: Cała Polska
Internet
Prasa
Social Media / influencerzy

Cel

Wizerunkowy
  • zbudowanie i ugruntowanie wizerunku Małopolski jako regionu innowacyjnego, przedsiębiorczego, wspierającego nowe technologie, znającego swoje mocne strony (7 małopolskich inteligentnych specjalizacji, które zostały wskazane w pkt. XIII sopz)
  • pokazanie Małopolski jako atrakcyjnego miejsca pracy z nowoczesną infrastrukturą badawczo-rozwojową, kreatywnymi ludźmi, przyjaznego dla mieszkańców, posiadającego niepowtarzalną atmosferą i możliwości w zakresie instytucjonalnego i finansowego wsparcia biznesu
Sprzedażowy
  • zachęcenie do udziału w wydarzeniach organizacyjnych w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji;
  • zaproszenie do udziału w konferencji inaugurującej Festiwal;
  • zbudowanie ruchu na stronie www i portalach społecznościowych

Efekt

Stworzyliśmy identyfikację wizualną wydarzenia, prowadziliśmy kampanie wizerunkowe i efektywnościowe w internecie i prasie wykorzystując różne narzędzia oraz szereg innych działań bezpośrednich.
Tworzyliśmy spoty i reportaże wideo oraz relacjonowaliśmy te wydarzenia. Współpracowaliśmy z influencerami i ambasadorami marek, zadbaliśmy o komunikację na portalach społecznościowych, stworzyliśmy stronę www wydarzenia, na której rejestrowaliśmy uczestników.

Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Mamy narzędzia i możliwości, które precyzyjnie zrealizują każdy cel kampanii, jaki sobie postawisz.