Tygodnik Ostrołęcki

Tygodnik Ostrołęcki - żyjemy tym, co lokalne

Tygodnik Ostrołęcki jest niekwestionowanym liderem prasy na terenie północno-wschodniego Mazowsza. Swoim zasięgiem obejmuje pięć powiatów: ostrołęcki, ostrowski, wyszkowski, przasnyski i makowski. Zapewniamy bogaty serwis informacyjny z każdej gminy znajdującej się w naszym regionie oraz informacje ze świata sportu, motoryzacji, biznesu, agro, zdrowia, domu, turystyki, kultury i rozrywki, biznesu.

230 tys.

unikalnych użytkowników

3 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w maju

59 tys.

wyświetleń wideo

Tygodnik Ostrołęcki - jesteśmy blisko potrzeb Twoich klientów

BRAND

Dla nas nie ma błahych spraw. Przez wiele lat wypozycjonowaliśmy się jako tytuł, który porusza ważne dla mieszkańców sprawy, przez co można mu ufać.

REDAKCJA

Ciągle podnoszący kompetencje, w zakresie nowoczesnego dziennikarstwa, zespół, nadaje multimedialny ton naszym treściom.

ODBIORCY

Nasi Czytelnicy mogą liczyć na to, że zajmiemy się ich problemami i będziemy występować w ich imieniu.

WWW

Nowoczesna infrastruktura serwisu pozwala na odpowiednie dopasowanie treści do potrzeb naszych użytkowników.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Nasi fani są bardzo aktywni w social mediach, ponieważ udostępniałam angażujące ich treści i podejmujemy tematy, które dotyczą ich bezpośrednio.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni

Znamy naszych użytkowników i wiemy, że jak wszyscy użytkownicy szukają interesujących dla nich treści w sposób najbardziej wygodny w danym momencie. Dlatego właśnie, oprócz wydania papierowego i serwisu online podajemy nasze treści w social mediach i w aplikacji mobilnej.

Mamy potencjał wideo

Tworzymy rozmaite formy wideo zarówno na potrzeby naszej redakcji, jak i naszych klientów. Wiemy, jak ważne są treści podawane w tym formacie, dlatego staramy się wypełnić nimi maksymalną ilość treści.