Jesteśmy tam, gdzie w mieście dzieje się coś ciekawego

Nasze Miasto to ponad 500 serwisów miejskich serwujących treści lokalne mieszkańcom wszystkich polskich województw. Nasi dziennikarze są zawsze na miejscu wydarzeń, więc na stronach WWW publikowane są najnowsze, sprawdzone informacje. Odbiorcy to nasi sąsiedzi, znajomi, rodzina, współpracownicy, znamy ich i wiemy jakich treści potrzebują. Bezpłatna gazeta jest dla wielu mieszkańców polskich miast pierwszym, porannym źródłem informacji.

26,8 mln

unikalnych użytkowników w lipcu

225 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

24 230

artykułów online

Nasze Miasto to gwarancja dotarcia do konkretnych odbiorców.

BRAND

Nasze Miasto jest obecne we wszystkich województwach. Docieramy do miejskich społeczności.

ODBIORCY

Serwisy Naszego Miasta są nowoczesne i dynamiczne, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających czytelników.

WWW

Codziennie zasilamy treściami ponad 500 miejskich stron internetowych.

SEO

Nasze Miasto ze względu na miejską specyfikę serwisów jest dobrze pozycjonowane w wyszukiwarkach.

REDAKCJA

Ogólnopolskie serwisy informacyjne często korzystają z materiałów Naszego Miasta, ponieważ dziennikarze są zawsze najbliżej miejskich wydarzeń.

SOCIAL MEDIA

Praktycznie każda miejska odsłona Naszego Miasta posiada social media, w których informujemy, edukujemy ale też wzniecamy dyskusję i czerpiemy inspirację do dalszego działania.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zawsze blisko ludzi i zdarzeń

To, co najważniejsze w serwisach Nasze Miasto to bliskość, która daje nam możliwości i wiedzę. Mamy specjalistów od treści, wideo, social mediów. Współpracujemy z przedsiębiorcami, urzędami, mieszkańcami.

Ten sam tytuł, wiele możliwości

Nasze Miasto to bezpłatny magazyn kolportowany na ulicach dużych i małych miast. Czytelnicy przeglądają go w komunikacji miejskiej, w korku, w przychodni, u fryzjera i w domach. 24 h / dobę te same, sprawdzone, lokalne treści przekazywane są za pośrednictwem strony WWW.