Serwisy NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl i Nto.pl grają z 61. KFPP w Opolu

Gwiazdy, debiutanci, kabarety, najlepsza muzyka i oprawa! Już 31 maja rozpoczyna się 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku serwisy internetowe Polska Press Grupy: NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl i Nto.pl zostały patronem medialnym tego prestiżowego wydarzenia, które co roku przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, debiutantów oraz miłośników muzyki z całego kraju. W ramach współpracy powstała specjalna sekcja online „Festiwal Opole 2024”, a także specjalne dodatki i wydania prasowe dedykowane festiwalowi.

Patronem medialnym 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zostały serwisy NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl oraz Nto.pl. W obsługę wydarzenia zostaną zaangażowane trzy ekipy dziennikarskie. Dzięki tak licznej obecności dziennikarzy i reporterów, Internauci będą mogli na bieżąco czytać najważniejsze informacje, ekskluzywne wywiady oraz relacje prosto z opolskiego amfiteatru. Dziennikarze zajrzą również za kulisy festiwalu, aby zapewnić czytelnikom pełne wrażenia z tego wyjątkowego wydarzenia.

W ramach współpracy powstała specjalna sekcja tematyczna „Festiwal Opole 2024”, która jest dostępna we wszystkich serwisach regionalnych należących do Polska Press Grupy.

Ponadto w piątkowym, papierowym wydaniu „Nowej Trybuny Opolskiej” ukaże się specjalny dodatek poświęcony festiwalowi. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z historią festiwalu, znaleźć pełny program wydarzenia oraz odkryć ciekawostki dotyczące tegorocznej edycji. Dodatkowo, 31 maja 2024 roku, ukaże się festiwalowe wydanie „Naszego Miasta Opole”, które będzie kolportowane w trakcie festiwalu na ulicach Opola. Za przygotowanie okładek zarówno do wkładki w „NTO”, jak i specjalnego wydania „Naszego Miasta Opole” odpowiedzialny jest Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy.

O Polska Press Grupie
Polska Press Grupa to jedna z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce. Jako jedyna firma medialna w Polsce posiada w swoim portfolio zarówno 22 serwisy regionalne, ponad 500 serwisów miejskich, skonsolidowanych pod marką NaszeMiasto.pl, ogólnopolski portal informacyjny i.pl, jaki i serwisy tematyczne, branżowe oraz e-commerce. Jest również wydawcą 22 dzienników regionalnych. W serwisach internetowych oraz w prasie dostarcza najnowsze informacje z regionu, Polski oraz zagranicy. Polska Press to często media pierwszego wyboru dla mieszkańców każdego regionu Polski. Jest głosem dla lokalnych społeczności, przywiązując wagę do różnorodności i unikalności każdego regionu.


Redakcja online

Przeglądaj też