Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Tele Magazyn

www.telemagazyn.pl

Tele Magazyn

Kategoria:

dodatek TV

Opis:

Tele Magazyn to jeden z najpopularniejszych przewodników telewizyjnych w Polsce, dostępny w wersji papierowej, w internecie na www.telemagazyn.pl oraz w formie aplikacji na różne platformy.

Tele Magazyn w wersji papierowej ukazuje się w piątki jako dodatek telewizyjny do dzienników: Dziennik Zachodni, Gazeta Wrocławska, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Kurier Lubelski, Dziennik Łódzki, Polska Metropolia Warszawska, Gazeta Krakowska, Express Bydgoski, Nowości Dziennik Toruński.

Serwis www i aplikacje dają dostęp do ponad 300 ramówek stacji polskich i zagranicznych. Użytkownicy strony internetowej i aplikacji Tele Magazynu mogą stworzyć własną listę stacji, a także przeglądać rekomendacje dotyczące najciekawszych programów, filmów i seriali.

Wersja lekka serwisu, przystosowana do przeglądania na komórkach dostępna jest pod adresem m.telemagazyn.pl. Od czerwca 2012 w iTunes Store dostępna jest aplikacja Program TV Tele Magazyn, którą mozna pobrać na iPhone, iPoda lub iPada. Aplikacja tę również mogą pobrać posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android w Google Play oraz użytkownicy platform Windows Phone i Windows 8.

Dyrektor Wydawniczy:

Izabela Marciniak

Profile społecznościowe:

Reklama:

 

Pobierz aplikację:

Informacje dotyczące magazynu:

Profil magazynu: program TV, informacje, rozrywka, telewizja

Zasięg magazynu: śląskie, dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, pomorskie, wielkopolskie, lubelskie, Warszawa

Informacje dotyczące serwisu www.telemagazyn.pl:

Zasięg strony: Internet

 

*Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2015

Dane teleadresowe:

ul. Domaniewska 45, 02- 672 Warszawa
22 201 41 21
telemagazyn@polskapress.pl