Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Lublin

Reklama Lublin

Książka adresowa

Edyta Pytka

Edyta Pytka
Dyrektor marketingu i reklamy
+48 503 138 594
edyta.pytka@polskapress.pl

Magdalena Chruścik

Magdalena Chruścik
Specjalista ds. reklamy
+48 696 066 143
magdalena.chruscik@polskapress.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
Kierownik ds. produktu online
+48 696 066 117
agnieszka.dados@polskapress.pl

Andrzej Żyśko

Andrzej Żyśko
Starszy specjalista ds. reklamy
+48 81 446 28 57
andrzej.zysko@polskapress.pl

Marta Iwanek

Marta Iwanek
Specjalista ds. reklamy
+48 504 046 842
marta.iwanek@polskapress.pl

Jakub Młynek

Jakub Młynek
Specjalista ds. reklamy
+48 503 138 578
jakub.mlynek@polskapress.pl

Piotr Kasperski

Piotr Kasperski
Specjalista ds. reklamy
+48 606 132 855
piotr.kasperski@polskapress.pl

Edyta Pytka

Edyta Pytka
Dyrektor marketingu i reklamy
+48 503 138 594
edyta.pytka@polskapress.pl

Magdalena Chruścik

Magdalena Chruścik
Specjalista ds. reklamy
+48 696 066 143
magdalena.chruscik@polskapress.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
Kierownik ds. produktu online
+48 696 066 117
agnieszka.dados@polskapress.pl

Andrzej Żyśko

Andrzej Żyśko
Starszy specjalista ds. reklamy
+48 81 446 28 57
andrzej.zysko@polskapress.pl

Marta Iwanek

Marta Iwanek
Specjalista ds. reklamy
+48 504 046 842
marta.iwanek@polskapress.pl

Jakub Młynek

Jakub Młynek
Specjalista ds. reklamy
+48 503 138 578
jakub.mlynek@polskapress.pl

Piotr Kasperski

Piotr Kasperski
Specjalista ds. reklamy
+48 606 132 855
piotr.kasperski@polskapress.pl

Dane teleadresowe

ul. Krakowskie Przedmieście 10
20-002 Lublin
+48 81 446 28 02

reklama@kurierlubelski.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Jolanta Masiewicz - +48 696 066 128 jolanta.masiewicz@polskapress.pl Chełm
Hanna Bednarzewska +48 81 887 31 31 +48 696 066 131 hanna.bednarzewska@polskapress.pl Puławy