Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Serwis ogłoszeniowy Gratka z nową aplikacją

Serwis ogłoszeniowy Gratka z nową aplikacją

Gratka.pl wprowadziła nową wersję aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Główne zmiany to więcej funkcji ułatwiających przeglądanie ofert, szybszy kontakt ze sprzedającym oraz nowoczesny design.

Nowa aplikacja Gratki to wygodne przeglądanie ofert. Wyróżnia ją przede wszystkim nacisk na szybki kontakt ze sprzedającym, bez zbędnych logowań i rejestracji. Otrzymanie dodatkowych zdjęć produktu, negocjowanie ceny czy też potwierdzanie aktualności oferty dostępne są za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Aplikacja jest wolna od reklam.

Nowa wersja aplikacji ułatwia przeglądanie ofert dzięki zestawom tematycznym najpopularniejszych kategorii, takich jak np. “mieszkania na wynajem”, “rodzinne auta” czy “praca dla studentów”. Dzięki temu użytkownicy nie muszą przechodzić pomiędzy wieloma kategoriami i ustawianiem ręcznie filtrów.

Zmienił się również sposób prezentacji ofert, który został uproszczony, a pojawiające się zajawki ogłoszeń pomagają podjąć decyzje zakupowe szybciej i wygodniej.

Aplikację przygotował Dział Technologii i Utrzymania Serwisów Polska Press Grupy z Gdańska. 

Aplikacja Gratki jest dostępna zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Można pobrać ją bezpłatnie z Google Play lub App Store.