Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Polska Press Grupa uruchomiła profesjonalne Studio Wideo Vivi24

Polska Press Grupa uruchomiła profesjonalne Studio Wideo Vivi24

Studio ViVi24 mieści się w siedzibie Polska Press przy ul. Domaniewskiej 45 w Warszawie i jest pierwszym z sieci studio video, które spółka planuje uruchomić na terenie kraju.

- Studio ViVi24 umożliwi nam stworzenie profesjonalnej ramówki dla produktów internetowych Polska Press Grupy – mówi Magdalena Chudzikiewicz, członek zarządu spółki, odpowiedzialna za rozwój nowych technologii oraz internetu - Jesteśmy gotowi na realizację projektów informacyjnych, tematycznych i komercyjnych, które będziemy emitować w naszym ciągle rosnącym zasięgu, ale także projektów na zlecenie podmiotów zewnętrznych.
 
Studio ViVi24 mieści się w siedzibie Polska Press przy ul. Domaniewskiej 45 w Warszawie i jest pierwszym z sieci studio video, które spółka planuje uruchomić na terenie kraju.
 
Inwestycja we własne studio wideo wzmacnia pozycję Grupy również w obszarze oferty komercyjnej i stawia spółkę wśród grona wydawców tworzących własny kontent multimedialny. Dzięki wideo firma wzbogaca ofertę reklamową projektów specjalnych poprzez możliwość tworzenia formatów studyjnych, czy też branded content.
 
Warszawskim studiem kieruje Jędrzej Nowak, szef centralnego działu wideo Grupy. Za projekt rozwoju wideo w Grupie "Rewolucja wideo" odpowiada Tomasz Krawczyk, Dyrektor Rozwoju Redakcyjnego Polska Press Grupy.
 
„Rewolucja wideo” to projekt, w ramach którego grupa rozwija kompetencje dziennikarzy multimedialnych, wyposaża zespoły redakcyjne w nowoczesny sprzęt, realizuje coraz więcej wideonewsów, które uatrakcyjniają ofertę kontentową i reklamową w serwisach internetowych Polska Press Grupy.