Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Nowe aplikacje dzienników Polska Press Grupy

Nowe aplikacje dzienników Polska Press Grupy

Odświeżony wygląd, intuicyjna nawigacja dostosowana do potrzeb użytkownika oraz połączenie e-wydań z aplikacją - to zalety nowych wersji aplikacji dzienników regionalnych Polska Press Grupy na IOS oraz Androida. W sklepach AppStore oraz GooglePlay dostępne są aktualizacje dla 20 tytułów.

Nowe, hybrydowe aplikacje, zbudowane są z prekonfigurowanych modułów, które dają  użytkownikowi możliwość wyboru ulubionych kategorii informacji. Dopasowana pod indywidualne potrzeby strona główna prezentuje najnowsze wiadomości z regionów w wybranych sekcjach tematycznych uzupełnione o content z serwisów centralnych Grupy Polska Press, jak m.in. motofakty.pl, stronakobiet.pl, strefabiznesu.pl czy naszahistoria.pl

Czytelnicy posiadający wykupioną prenumeratę cyfrową mają od teraz dostęp do płatnych treści zarówno w serwisie internetowym, jak i w aplikacji. Treści można również kupić z poziomu aplikacji.

Aplikacje umożliwiają zapisanie interesujących artykułów  i przeglądanie ich w trybie off-line. Opcja „poinformuj redakcję” umożliwia przesłanie własnych materiałów, zdjęć i relacji, które mogą zostać opublikowane.

Nowe aplikacje zostały przygotowane przez Dział Technologii i Rozwoju Serwisów Polska Press we współpracy z firmą  Better Software Group.

Aplikacje są do pobrania za darmo w sklepach dla systemów Android oraz IOS.

 

Wersja na Androida: https://play.google.com/store/apps/dev?id=6563801423958718320

Wersja na IOS: https://itunes.apple.com/us/developer/polska-press-sp-z-o-o/id374478377