Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Nagroda dla Tomasza Bocheńskiego

Nagroda dla Tomasza Bocheńskiego

Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, został nagrodzony w konkursie World's Best Designed Newspaper w kategorii portfolio. Konkurs jest organizowany przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych.

Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, został nagrodzony w konkursie World's Best Designed Newspaper w kategorii portfolio. Konkurs  jest organizowany przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych.

Society for News Designe już po raz kolejny uhonorowało prace Tomasza Bocheńskiego. W 2010 roku zdobył nagrodę w kategorii „Feature design pages”, w 2012 roku srebrny medal w kategorii „Linia Okładek”, a w 2013 jury nagrodziło jego portfolio. W 2014 zdobył tytuł Award of Excellence za okładkę dodatku Magnes,  a w 2015 edycji dwie nagrody za okładki w kategorii Breaking News.

Organizacja Society for News Designe założona w 1979 roku, jest zarejestrowaną w USA organizacją non-profit z około 1500 członkami z całego świata. Oprócz licznych działań, organizuje coroczny konkurs Best of News Design otwarty dla gazet i czasopism z całego świata.