Dominika Lankosz dyrektorem Działu Badań i Analiz

2021-11-03

Od 1 listopada br. stanowisko dyrektora Działu Badań i Analiz w Polska Press Grupie objęła Dominika Lankosz. Rafał Arciszewski, dotychczasowy dyrektor Działu Badań i Analiz, podjął decyzję o odejściu z firmy. W Polska Press pozostanie do końca br.

Dominika Lankosz od września 2011 roku pracuje w Polska Press Grupie. Swoją karierę w firmie rozpoczęła na stanowisku analityka finansowego, następnie objęła stanowisko kierownika ds. analiz finansowych. Od października 2020 roku jako kierownik ds. badań i rozwoju wspiera kulturę Data Driven Organization. Prowadzi projekty rozwojowe Big Data i uczestniczy w transformacji procesów różnych obszarów biznesowych.  

 

Dominika Lankosz ukończyła studia na kierunku Finanse i Księgowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoje kompetencje z zakresu analizy finansowej i zarządzania poszerzyła podczas programu Socrates Erasmus na Université de Valenciennes et du Hainaut-Cambrésis we Francji oraz studiów w Śląskiej Międzynarodowej Szkole Handlowej. Swoją wiedzę i kompetencje cały czas podnosi na różnych kursach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych, w tym m.in. w ramach kwalifikacji zawodowych CIMA.