Kariera

Informacje w jednym miejscu.

Możliwości rozwoju


Ludzie to klucz do sukcesu firmy

Dlatego też dbamy o dobrą atmosferę w firmie i ciągle pracujemy nad stwarzaniem nowych możliwości rozwoju naszych pracowników. W naszej organizacji wszyscy razem rośniemy, rozwijamy się i osiągamy sukcesy. Ważne są dla nas przyjazne i partnerskie stosunki w pracy, które sprzyjają kreatywności i dobrej komunikacji.

Człowiek - najlepsza inwestycja!

Nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w wielu wewnętrznych szkoleniach. W lipcu 2011 Polska Press Grupa rozpoczęła projekt szkoleniowy finansowany ze środków Unii Europejskiej – „Medi@2012 - kwalifikacje kadr Polska Press”. W jego ramach 1000 pracowników Grupy skorzystało z 95 typów szkoleń, które pomogą im w rozwijaniu własnych kompetencji i budowaniu swojej ścieżki rozwoju w firmie.

Zadowolenie po pracy

Nasi pracownicy korzystają z oferty ubezpieczenia medycznego i kart Multisport, dających, możliwość korzystania z basenów i siłowni w wybranych miejscach. W firmie funkcjonują dwie sekcje sportowe – siatkarska i piłki nożnej. Drużyna siatkówki odniosła już wiele sukcesów, między innymi awans do Ekstraklasy w Lidze Siatkarskiej Firm.

Dołącz do nas!

Nasza firma jest szansą realizacji swojego potencjału i ambicji zawodowych dla wielu ludzi, zarówno młodych, jak również dla tych z dużym doświadczeniem zawodowym. Stawiamy na kreatywność, dynamizm, innowacyjność i na pozytywną współpracę z innymi ludźmi w firmie. Dobra atmosfera, komunikacja i otwartość na nowe pomysły w naszej firmie to priorytety.

Zapraszamy!