Portal i.pl

Portal ogólnopolski - i.pl

I.pl codziennie współpracuje z blisko 800 dziennikarzami Gazet Regionalnych i serwisów lokalnych, którzy tworzą treści zarówno w największych aglomeracjach kraju, jak i w powiatowych redakcjach rozłożonych w gęstej sieci (zlokalizowanych na terenie całej Polski). Jednocześnie w Warszawie powstała nowa redakcja, która opisuje najciekawsze i najważniejsze wiadomości o znaczeniu ogólnokrajowym i światowym. i.pl to oferta dla młodych i tych bardziej dojrzałych. Każdy z nich po dawce najświeższych informacji może przejść do działu „i Publicystyka”. Znajdzie tam opinie intelektualistów, gwiazd sportu i kultury. Dla naszych Użytkowników swoje niezależne opinie wyrażają, m.in. prof. Wojciech Roszkowski oraz prof. Zbigniew Krysiak, ale także aktywista Jan Śpiewak. Najbardziej zagorzali kibice znajdą wyniki swoich ulubionych drużyn w dziale „i Sport, do którego treści przygotowuje 120 dziennikarzy sportowych z całego kraju. Wszyscy ciekawi wydarzeń regionalnych, dzięki funkcjonalności geolokalizacji, z łatwością sprawdzą, co dzieje się „i Blisko Ciebie”, a także w najodleglejszych regionach. Treści lokalne można wybierać spośród 380 powiatów w kraju, by na koniec zrelaksować się w „i Rozrywce”. Portal, oprócz tradycyjnych form tekstowych, publikuje m.in. podcasty wideo oraz reportaże interaktywne. Najbardziej zabiegani Odbiorcy zawsze w końcu znajdą czas, by nie przegapić najważniejszych informacji z ostatnich 24 godzin, podanych w najbardziej przystępnej formule, czyli nieustająco aktualizowanej relacji … (ilość) kluczowych w danym dniu tematów. Dla użytkowników zalogowanych portal proponuje także zapisywanie ulubionych artykułów oraz materiałów, tak by wracanie do tekstu nie generowało konieczności wertowania zawartości portalu.

05.09.2022

Start nowego portalu informacyjnego

7 mln

użytkowników miesięcznie

MEDIAPANEL, 07.2023

Reklama

BRAND

Nowy i nowoczesny portal informacyjny zasięgiem obejmujący całą Polskę. i.pl to oferta dla młodych i tych bardziej dojrzałych.

ODBIORCY

Nasi użytkownicy żyją aktywnie, dlatego doceniają użyteczny sposób podania im wszystkich treści, których poszukują.

WWW

Nowoczesna infrastruktura naszego serwisu sprawia, że użytkownicy bez problemu się na nim poruszają, a my możemy podawać im treści reklamowe w sposób najbardziej naturalny.

REDAKCJA

I.pl codziennie współpracuje z blisko 800 dziennikarzami Gazet Regionalnych i serwisów lokalnych, którzy tworzą treści zarówno w największych aglomeracjach kraju, jak i w powiatowych redakcjach rozłożonych w gęstej sieci

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Nasi fani na Facebooku oraz Twitterze to wynik słuchania naszych odbiorców i podawania im treści, które angażują.

Dla Ciebie

Geolokalizacja i treści Blisko Ciebie

Tworzenie treści, które będą blisko potrzeb naszych czytelników i użytkowników to dla nas priorytet, dlatego działamy wielokanałowo. Nasze newsy pojawiają się jednocześnie na witrynie www oraz w social mediach. Dzięki geolokalizacji, dostarczamy dla Ciebie codziennie najnowsze informacje blisko Twoje miejsca gdzie się obecnie znajdujesz lub interesujesz.

W skrócie

Ważną funkcjonalnością portalu jest "W skrócie", która w formie atrakcyjnych historii/stories znanych z popularnych platform społecznościowych tj. Instagram czy Facebook umożliwia w dowolnym momencie dnia przejrzenie tego co się ważnego działo w Regionie, Polsce i na Świecie. Opcja ta umożliwia w dowolnym momencie powrót do tych najważniejszych, wybieranych przez redakcję treści.