Nowa Trybuna Opolska

Najważniejsze są dla nas potrzeby mieszkańców

Redakcja Nowej Trybuny Opolskiej jest silnie związana z tożsamością Śląska Opolskiego. Aktywnie wspieramy naszych mieszkańców zawsze wtedy, kiedy nas potrzebują. Dzięki temu zyskaliśmy opinię tytułu niezależnego, odważnie podejmującego trudne tematy, inicjującego ważne dla przyszłości Opolszczyzny debaty. To wypracowane przez lata zaufanie naszych odbiorców sprawia, że dziś tworzymy najbardziej poczytne i najchętniej oglądane media w regionie, czyli portal nto.pl oraz dziennik Nowa Trybuna Opolska. Wiarygodność i opiniotwórczość z powodzeniem przenieśliśmy do świata nowych mediów, dlatego docieramy do swoich odbiorców również za pomocą aplikacji mobilnej, Facebooka i Twittera.

1,8 mln

unikalnych użytkowników odwiedziło serwis w ostatnim miesiącu

489 tys.

wyświetleń wideo

3220

artykułów online w lipcu

Najlepsze medium dla Twojej reklamy w Opolskiem

BRAND

Nowa Trybuna Opolska jako marka z długoletnią tradycją z powodzeniem zagościła w świecie nowych mediów, dzięki czemu grono jej odbiorców powiększa się o kolejne pokolenia.

VIDEO

nasze lokalne studio produkuje filmy redakcyjne i reklamowe na ogólnopolskim poziomie.

INNOWACYJNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

to wartości, dzięki którym robimy wiele skutecznych kampanii społecznych i komercyjnych

WWW

nto.pl, dzięki poruszaniu ważnych tematów i szybkości podawania newsów, to pierwszy wybór mieszkańców Opola i okolic.

POZYCJE NR JEDEN

naszego serwisu w regionie utrzymujemy dzięki stałej obecności blisko spraw mieszkańców. Nasz zespół redakcyjny codziennie podejmuje tematy, których poszukują czytelnicy.

SOCIAL MEDIA

Zgromadziliśmy użytkowników z całego województwa opolskiego. Jesteśmy aktywni 24/h, dzięki czemu dynamicznie podejmujemy dyskusje na tematy bliskie mieszkańcom.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Nieustannie rozwijamy nasz serwis o kolejne formaty redakcyjne i reklamowe. Dbamy o wysoką jakość multimedialnych materiałów, które realizujemy. Pozycjonujemy nasz serwis, aby treści były łatwo wyszukiwane przez użytkowników. Dajemy im możliwość śledzenia nowocześnie podanych informacji z popularnych kategorii tematycznych spoza regionu.

Działamy lokalnie!

Jesteśmy zawsze w pobliżu tego, co dzieje się w regionie. Uczestniczymy w miejskich i okolicznych wydarzeniach i nagłaśniamy to, o czym rozmawiają mieszkańcy. Jesteśmy stąd, dlatego wszystkie te sprawy dotyczą również nas.