Gromadzimy społeczność lokalną trzech regionów

Echodnia.eu to trzy rozbudowane serwisy przeznaczone dla społeczności lokalnych trzech regionów tj. świętokrzyskiego, podkarpackiego i radomskiego. Największym atutem serwisu jest kompleksowa i użyteczna informacja lokalna, nawet na poziomie powiatu. Sekcje tematyczne takie jak sport, biznes, zdrowie, motoryzacja, dom, turystyka wzbogacają zawartość naszego serwisu.

2,7 mln

unikalnych użytkowników w maju

6660 tys

artykułów online w ciągu zeszłego miesiąca

2,9 mln

wyświetleń wideo

Echo Dnia - tytuł, który czytają Twoi klienci

BRAND

Echodnia.eu to największy i najlepszy serwis informacyjny na swoim terytorium.

REDAKCJA

47 dziennikarzy obecnych w pobliży regionów, o których piszą tworzy spójny przekaz, który wzbudza zaufanie naszych odbiorców.

ODBIORCY

Znamy ich naprawdę dobrze, dzięki temu, że jesteśmy tuż obok potrafimy dotrzeć do nich treściami tworzonymi dla naszych klientów.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Ogromny zasięg zawdzięczamy angażującym treściom, które odpowiadają na realne potrzeby naszych fanów.

DANE

Tworząc treści dla naszych klientów kierujemy się przede wszystkim analizami, dzięki którym a precyzyjny sposób określamy w jaki sposób mogą osiągnąć oni swoje cele marketingowe.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Stawiamy na treści podawane w sposób nowoczesny, ponieważ chcemy, aby były wygodne do skonsumowania przez naszych odbiorców. Nowoczesne studio video, aplikacja mobile, oraz nowoczesne narzędzia i ciągle optymalizowana infrastruktura naszego serwisu sprawiają, że mamy odbiorców z różnych grup wiekowych i ciągle podbijamy kolejne pokolenia.

Jesteśmy gotowi!

Na wielkie wyzwania, których podejmujemy się w każdej współpracy. Niezależnie od twoich potrzeb reklamowych nasz zespół handlowców chętnie podejmie się współpracy zarówno w kampaniach lokalnych jak i ogólnopolskich. Centralny zespół projektów specjalnych, dział odpowiadający za przygotowanie i realizacje ofert contentowych oraz nowoczesne studio video to ludzie pełni pasji, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje.