Stanowisko Polska Press Grupy dotyczące plebiscytu Osobowość Roku 2022

Stanowisko Polska Press Grupy dotyczące plebiscytu Osobowość Roku 2022

Informujemy, że pan Eugeniusz Głodowski, właściciel piekarnio-ciastkarni w Lęborku, zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Osobowości Roku 2022 w kategorii Biznes w powiecie lęborskim. Zwycięzcy gratulujemy wygranej, życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu biznesu i pomaganiu osobom w potrzebie oraz dbaniu o swoich pracowników. Pan Eugeniusz Głodowski otrzymuje od nas dyplom i statuetkę potwierdzającą zdobycie powiatowego tytułu.

Wyniki konkursu zostały zaktualizowane w związku z ujawnieniem faktu, że nominacja i głosowanie na „kandydatkę" z pierwszego miejsca były wynikiem happeningu nacechowanego brakiem wrażliwości, empatii i arogancją, przeprowadzonego przez zgłaszającą ją osobę. Ubolewamy, że w trakcie plebiscytu promującego pożyteczne postawy i działania, podjęto próbę ingerencji w wyniki.

Informujemy, że w związku z zaistniałym zdarzeniem wszelkie regulaminy Polska Press Grupy zostaną zweryfikowane pod kątem pojawiających się zmian technologicznych, które mogłyby prowadzić do popełniania nadużyć, tak jak miało to miejsce w przedmiotowym plebiscycie.


Redakcja online

Przeglądaj też