i.pl z nowym rekordem! Portal odwiedziło ponad 7 milionów użytkowników

i.pl jednym z najchętniej wybieranych portali informacyjnych w Polsce! Jak wynika z badania Mediapanel, w lipcu serwis odwiedziło rekordowe 7,1 miliona realnych użytkowników. Tym samym portal, który na rynku funkcjonuje niespełna rok, wyprzedził m.in. wprost.pl czy natemat.pl i sukcesywnie zmniejsza dystans do wyborcza.pl.

Dla portalu i.pl, należącego do Polska Press Grupy, sierpień rozpoczął się od rekordowej liczby realnych użytkowników. W lipcu i.pl odwiedziło 7 111 962 internautów (RU).

Te dane to dla nas duży sukces. Są dowodem na to, że i.pl cieszy się rosnącym zaufaniem wśród Polaków, którzy poszukują sprawdzonych i rzetelnych informacji. Sukces jest tym większy, że w rankingu portal jest najmłodszym serwisem informacyjnym, a jego wyniki niczym nie odbiegają od wielu konkurencyjnych portalimówi Dorota Kania, Redaktor Naczelna i Członek Zarządu Polska Press Grupy.

i.pl w lipcu br. odnotował spektakularne wzrosty praktycznie we wszystkich źródłach pozyskiwania użytkowników. Jak zaznacza Piotr Kotomski, redaktor naczelny i.pl, zdobycie zaufania tak dużej liczby użytkowników w tak krótkim czasie jest rezultatem zaangażowania i determinacji zespołu redakcyjnego i.pl, a także konsekwentnego rozwoju portalu.

Naszym celem jest rozbudowywanie serwisu i dostarczanie aktualnych i ważnych treści. Dlatego uruchomiliśmy zakładkę Wybory 2023. Z myślą o naszych czytelnikach w jednym miejscu gromadzimy praktyczne informacje o charakterze edukacyjnym, np. dotyczące ordynacji wyborczej czy okręgów wyborczych, a także przybliżamy programy polityczne i sylwetki najważniejszych polityków. Z pewnością będzie ona wzbogacana o informacje o najważniejszych wydarzeniach sceny politycznej, tak by nasi użytkownicy byli zawsze na bieżącododaje Piotr Kotomski.

Serwisy Nasze Miasto coraz wyżej
Rekord i.pl to niejedyny sukces portali wchodzących w skład Polska Press. Doskonałym wynikiem może się pochwalić serwis NaszeMiasto.pl, który uplasował się na 20. miejscu wśród wszystkich domen internetowych w Polsce. Portal Naszemiasto.pl obejmuje ponad 500 internetowych serwisów miejskich, na których publikowane są najnowsze wiadomości z regionów, ważne dla lokalnych społeczności.

O Polska Press Grupie
Polska Press Grupa to jedna z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce. Za sprawą 22 dzienników regionalnych i portalu informacyjnego i.pl swoją silną pozycję buduje zarówno regionalnie, jak i na rynku ogólnopolskim. Dociera do ponad 19 milionów Polaków.


Redakcja online

Przeglądaj też