Strona główna   Portfolio   Prasa   Dzienniki   Express Bydgoski

www.expressbydgoski.pl

Express Bydgoski

Opis:

„Express Bydgoski” to najchętniej czytana gazeta codzienna w Bydgoszczy. Ukazuje się na terenie Bydgoszczy i okolic od 30.03.1990 roku. Na łamach „Expressu Bydgoskiego” publikowane są najświeższe informacje z miasta, regionu, Polski i świata, przeplatane z ciekawymi komentarzami, ale też obszerne materiały na temat kultury, zdrowia, oświaty, życia społecznego i sportu.

W każdy piątek ukazuje się wydanie magazynowe, z ekskluzywnymi tekstami publicystycznymi oraz dodatek telewizyjny "Tele Magazyn". Dla mieszkańców Fordonu - największej dzielnicy w Bydgoszczy przeznaczony jest "Tygodnik Fordon". Jest to wydawana co sobotę owijka „Expressu Bydgoskiego” dystrybuowana tylko na terenie Fordonu. „Express Bydgoski” ma wierne grono prenumeratorów – 2956  osób. Dział marketingu „Expressu Bydgoskiego” organizuje wiele plebiscytów, w które angażują się tysiące mieszkańców regionu; imprez rozrywkowych; prestiżowych gal dla firm i urzędów z regionu.

Redaktor naczelny:

Tomasz Pietraszak

Profile społecznościowe:

 
 

Informacje dotyczące magazynu:

Miasta Kobiet

Ekskluzywny bezpłatny miesięcznik dla kobiet o kobietach. Inspirujące mieszkanki naszego regionu, wyjątkowe osobistości, pasje, zainteresowania, moda, rozmowy o tematach tabu bez tabu i świat z kobiecego punktu widzenia. Miesięcznik ukazuje się w kilkuset punktach dystrybucji w województwie kujawsko-pomorskim w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Miasta Kobiet można znaleźć na www.miastakobiet.pl oraz na Facebooku.

Biznes Kujawsko-Pomorski

Magazyn o biznesie i dla ludzi biznesu. Piszemy w nim o prognozach rynkowych, nowych technologiach, inwestycjach, trendach, marketingu i sposobach na biznesowy rozwój. Kwartalnik znajdziesz w jednym z kilkuset punktów w regionie, na www.biznes.expressmedia.pl oraz na Facebooku.

Regionalny Informator Rolniczy

To magazyn dedykowany Czytelnikom związanym z branżą rolniczą. Jak zyskać, w co zainwestować, przed czym się chronić, co może dać nam Unia Europejska, a co przez nią tracimy. Dodatek jest dystrybuowany min. w oddziałach regionalnych Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Znajdziesz nas także na www.rir.info.pl oraz na Facebooku.

Informacje dotyczące serwisu www.expressbydgoski.pl:

Expressbydgoski.pl
Portal informacyjny "Expressu Bydgoskiego" z wiadomościami z Bydgoszczy oraz Kujaw i Pomorza. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach w mieście i nie tylko. Na bieżąco dostarczamy mieszkańcom wiadomości dotyczące ich okolicy oraz z życia politycznego, kulturalnego i sportu. Użytkownicy portalu expressbydgoski.pl codziennie mają dostęp do najświeższych informacji, a także do najciekawszych artykułów z wydania papierowego "Expressu". Nasze materiały wzbogacamy treściami multimedialnymi.

 

Dane teleadresowe:

ul. Zamoyskiego 2 , 85-063 Bydgoszcz
52 32 63 100
52 322 10 31
redakcja@express.bydgoski.pl