Strona główna   Portfolio   Prasa   Dzienniki   Echo Dnia

www.echodnia.eu

Echo Dnia

Kategoria:

dziennik

Opis:

"Echo Dnia" to dziennik regionalny wydawany od roku 1971. Gazeta drukowana jest w czterech wydaniach: kieleckim, świętokrzyskim, radomskimi podkarpackim. "Echo Dnia" informuje czytelnika nie tylko o sprawach najważniejszych, o tym co  dzieje się w kraju i na świecie, ale także o problemach z najbliższej okolicy, miasta, dzielnicy. "Echo Dnia" to mocno rozwinięty sport lokalny, ale także nowe technologie, które pozwalają jeszcze szybciej dotrzeć do Czytelnika - tego preferującego wydanie papierowe gazety, jak i internauty czytającego "Echo Dnia" w sieci, w telefonie komórkowym czy na tablecie.

Redaktor naczelny:

Stanisław Wróbel

Stanisław Wróbel

Profile społecznościowe:

 
 

Pobierz aplikację:

Reklama:

Informacje dotyczące magazynu:

Zasięg:
woj. świętokrzyskie: Kielce, powiat kielecki, Jędrzejów, powiat jędrzejowski, Końskie, powiat konecki, Włoszczowa, powiat włoszczowski, Skarżysko-Kamienna, powiat skarżyski, Starachowice, powiat starachowicki, Ostrowiec Świętokrzyski, powiat ostrowiecki, Staszów, powiat staszowski, Sandomierz, powiat sandomierski, Busko-Zdrój, powiat buski, Pińczów, powiat pińczowski, Kazimierza Wielka, powiat kazimierski, woj. mazowieckie (obszar byłego woj. radomskiego): Radom, powiat radomski, Szydłowiec, powiat szydłowiecki, Przysucha, powiat przysuski, Lipsko, powiat lipski, Zwoleń, powiat zwoleński, Kozienice, powiat kozienicki, Białobrzegi, powiat białobrzeski, Grójec, powiat grójecki, woj. podkarpackie: Stalowa Wola, powiat stalowowolski, Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski, Nisko, powiat niżański.

 

Informacje dotyczące serwisu www.echodnia.eu:

Echodnia.eu to regionalny portal horyzontalny skupiający się wokół pełnego spektrum spraw dotyczących trzech regionów: świętokrzyskiego, radomskiego i tarnobrzeskiego. Jeden z największych portali regionalnych w Polsce.

 

Dane teleadresowe:

Al. IX Wieków Kielc 4, 25-516 Kielce
+48 41 349 53 53
+48 41 368 22 18
redakcja@echodnia.eu

Kontakt: