Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Tygodnik Ostrołęcki

www.to.com.pl

Tygodnik Ostrołęcki

Kategoria:

tygodnik informacyjny

Opis:

"Tygodnik Ostrołęcki" jest niekwestionowanym liderem prasy na terenie północno-wschodniego Mazowsza. Tygodnik ukazuje się od ponad 30 lat w każdy wtorek, dziś w formie trzech oddzielnych wydań, odpowiednio dla mieszkańców każdego z powiatów: Tygodnik Ostrołęcki, Tygodnik w Ostrowi, Tygodnik w Makowie.  Można go także kupić w powiatach wyszkowskim i przasnyskim. Tygodnik wydaje także bezpłatnie "Strefę Agro", "Ostrołęka Café" i "Tygodnik Ostrołęcki Extra". Dla nas nie ma błahych spraw, każdy z naszych Czytelników może liczyć na to, że zajmiemy się jego problemem i będziemy występować w jego imieniu. Jesteśmy najbliżej Czytelnika, zapewniamy bogaty serwis informacyjny z każdej gminy znajdującej się na naszym terenie wydawniczym. Stałym dodatkiem do tygodnika jest kolorowy program telewizyjny, a nasi prenumeratorzy otrzymują jeszcze "Magazyn Rodzinny", specjalny tygodnik z poradami, przepisami kulinarnymi, wywiadami z gwiazdami telewizji i filmu, krzyżówką.

Redaktor naczelny:

Beata Modzelewska

Beata Modzelewska

Profile społecznościowe:

 
 

Pobierz aplikację:

Reklama:

Informacje dotyczące magazynu:

"Tygodnik Ostrołęcki" wydaje dwa magazyny: "Ostrołęka Café", w którym znajdują się lifestylowe artykuły, oraz "Strefę Agro" z pożytecznymi i ciekawymi informacjami przede wszystkim dla rolników i osób mieszkających na wsi.

Informacje dotyczące serwisu www.to.com.pl:

Serwis to.com.pl jest internetowym wydaniem "Tygodnika Ostrołęckiego". Codziennie informujemy w nim o najważniejszych wydarzeniach w naszych miastach i powiatach. Oprócz bieżących wiadomości znajdziemy w nim m. in. bogate fotogalerie, materiały wideo, raporty, reportaże.

 

Dane teleadresowe:

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a, 07 - 410 Ostrołęka
(29) 764 22 82

Kontakt: