Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Nasze Miasto

www.naszemiasto.pl

Nasze Miasto

Kategoria:

tytuł bezpłatny

Opis:

Naszemiasto.pl to bezpłatna gazeta, która ukazuje się po tą nazwą od września 2012 roku. Gazeta powstała w wyniku rebrandingu ukazującego się od 2005 roku Echa Miasta. Podobnie jak poprzedniczka ukazuje się w największych miastach Polski. Naszemiasto.pl jest platformą trójmedialną dostępną jednocześnie jako bezpłatna gazeta, portal internetowy oraz aplikacja na smartfona. We wszystkich trzech postaciach Naszemiasto.pl to przewodnik po miastach. Swoisty informator kulturalny, opisujący zachodzące w nich zmiany i zachęcający do aktywnego włączania się w życie swojej miejscowości.

Redaktor naczelny:

Maciej Gładysiewicz

Profile społecznościowe:

Powiązane serwisy:

 

Prenumerata:

 

Pobierz aplikację:

Informacje dotyczące magazynu:

Zasięg terytorialny:  

  • w poniedziałki ukazuje się w siedmiu miastach Polski: Aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu, 
  • w czwartki w dziewiętnastu miastach: Aglomeracji Śląskiej, Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. 

Informacje dotyczące serwisu www.naszemiasto.pl:

Gazeta naszemiasto.pl jest silnie powiązana z serwisem naszemiasto.pl - skupiającym wiadomości lokalne ok. 500 miast z 16 regionów Polski. Prócz informacji lokalnych w serwisie znaleźć można m.in. bazę firm, lokali gastronomicznych i urzędów.Dane teleadresowe:

ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa
22 201 41 00
sekretariat@polskapress.pl