Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Gazeta Wrocławska

www.gazetawroclawska.pl

Gazeta Wrocławska

Kategoria:

dziennik

Opis:

Gazeta Wrocławska to największy dziennik regionalny na Dolnym Śląsku. Jej historia jest skomplikowana, ale i ciekawa jak dzieje regionu, w którym się ukazuje. Ze słowem „Wrocławska” w tytule ukazuje się od 1990 roku. Jest jednak spadkobierczynią kilku tytułów, które na Dolnym Śląsku były wydawane od lat 40. XX wieku jak m.in. Pionier, Słowo Polskie czy Wieczór Wrocławia. Obecnie "Gazeta Wrocławska" jest najważniejszą gazetą opiniotwórczą w województwie. "Gazeta Wrocławska wydawana jest przez Oddział we Wrocławiu Polska Press Grupy.

Redaktor naczelny:

Arkadiusz Franas

Arkadiusz Franas

Profile społecznościowe:

Informacje dotyczące magazynu:

  • Zasięg terytorialny (powiaty): górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski, miasto Wrocław, głogowski, złotoryjski, polkowicki, lubiński, legnicki, miasto Legnica, jaworski, świdnicki, wałbrzyski, bolesławiecki, jeleniogórski, miasto Jelenia Góra, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki, głogowski, polkowicki

Informacje dotyczące serwisu www.gazetawroclawska.pl:

Serwis jest zbudowany w technologii Responsive Web Design, dostosowując prezentację treści do wykorzystywanego urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mają wygodny dostęp do tej samej treści na swoim ulubionym urządzeniu - komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie, czy tablecie. Dodatkową wartością oprócz treści są angażujące plebiscyty i konkursy, a także quizy i testy w których można sprawdzić swoją wiedzę na temat regionu lub metropolii.


 

Dane teleadresowe:

ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
+48 71 374 81 00
+48 71 374 81 51
redakcja@gazeta.wroc.pl

Kontakt: