Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Gazeta Pomorska

www.pomorska.pl

Gazeta Pomorska

Kategoria:

dziennik

Opis:

"Gazeta Pomorska" to najpoczytniejsza gazeta w województwie kujawsko-pomorskim. O jej znaczeniu w życiu Kujaw i Pomorza najlepiej świadczy wielotysięczne grono wiernych prenumeratorów (ponad 27 tys. egz. codziennie dostarczanych jest do  mieszkań i domów przez listonoszy i doręczycieli). Od 1948 roku "Pomorska" towarzyszy w codziennym życiu mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego (dawniej trzech województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego) oraz powiatów: chojnickiego, trzemeszeńskiego i Nowe Miasto Lubawskie.

Bezdyskusyjną wartością "Gazety Pomorskiej" jest jej lokalność i regionalność. Na naszych łamach mieszkańcy najmniejszych miejscowości w naszym regionie znajdą informacje ważne i użyteczne w ich codziennym życiu oraz istotne w życiu kraju i świata. Na kolumnach sportowych informujemy o wynikach nawet bardzo małych lokalnych czy szkolnych klubów sportowych. Największą grupą naszych czytelników są mieszkańcy wsi i miast powiatowych. Dla wielu z nich "Pomorska" jest jedynym wyborem wśród tytułów prasowych. Nasi czytelnicy mają swoich ulubionych dziennikarzy w "Pomorskiej". Wspólnie z Czytelnikami redagujemy Albumy Bydgoskie/Regionalne. Najchętniej odwiedzanym portalem w regionie kujawsko-pomorskim jest www.pomorska.pl, gdzie internauci na bieżąco mogą śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata, kraju oraz regionu.

Redaktor naczelny:

Tomasz Pietraszak

Profile społecznościowe:

 
 

Pobierz aplikację:

Prenumerata:

Informacje dotyczące magazynu:

Mutacja A – Bydgoszcz (powiat bydgoski,powiat nakielski, część gmin powiatu pilskiego)
Mutacja 1 - Inowrocław (powiat inowrocławski, powiat żniński, powiat mogileński, gmina Trzemeszno w województwie wielkopolskim)
Mutacja 2 - Włocławek (powiat włocławski, powiat lipnowski, powiat aleksandrowski, powiat radziejowski)
Mutacja 3 - Toruń (powiat toruński, powiat golubsko-dobrzyński, powiat brodnicki, powiat rypiński, powiat nowomiejski w województwie warmińsko-mazurskim)
Mutacja 4 - Chojnice (powiat chojnicki, powiat człuchowski - oba w województwie pomorskim, powiat sępoleński, powiat tucholski)
Mutacja 5 - Grudziądz (Grudziądz, powiat grudziądzki, powiat świecki, powiat chełmiński, powiat wąbrzeski)

Informacje dotyczące serwisu www.pomorska.pl:

 Pomorska.pl
- Najszybsze informacje z całego regionu
- Dotarcie do najmniejszych miejscowości regionu
- Opisywanie świata z perspektywy regionu
- Opisywanie wydarzeń politycznych z perspektywy regionu

Strony Naszemiasto.pl
Prezentowanie informacji z perspektywy młodego człowieka, treści przekazywane w bardziej tabloidowym stylu, dużo rozrywkowych artykułów


 

Dane teleadresowe:

ul. Zamoyskiego 2, 85-063 Bydgoszcz
+48 52 32 63 100
+48 52 32 21 031
gp.redakcja@pomorska.pl