Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Gazeta Codzienna Nowiny

nowiny24.pl

Gazeta Codzienna Nowiny

Kategoria:

dziennik

Opis:

Lokalność, wiarygodność i użyteczność - to najważniejsze cechy, które opisują charakter Gazety Codziennej Nowiny. Dziennik ukazuje się w Polsce południowo-wschodniej od 1949 roku i jest silnie związany z regionem. Gazeta Codzienna Nowiny adresowana jest do mieszkańców województwa podkarpackiego i osób związanych z regionem. Nowiny to od lat największy dziennik i lider na podkarpackim rynku prasowym. W piątki wraz z wydaniem magazynowym Nowin ukazuje się 5 tygodników lokalnych. W poniedziałki w sezonie rozgrywek piłkarskich ukazuje się 24-stronicowy dodatek sportowy Stadion. Gazeta pielęgnuje lokalne tradycje, czego przejawem jest wydanie przewodnika Szlakiem Cudów Podkarpacia oraz albumu Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu. Portal nowiny24.pl jest wiodącym medium internetowym w regionie.

Redaktor naczelny:

Arkadiusz Rogowski

Profile społecznościowe:

 
 

Pobierz aplikację:

Reklama:

Prenumerata:

Informacje dotyczące magazynu:

Woj. podkarpackie: Rzeszów, powiat rzeszowski, Krosno, powiat krośnieński, Mielec, powiat mielecki, Przemyśl, powiat przemyski, Stalowa Wola, powiat stalowowolski, Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski, powiaty: leżajski, łańcucki, strzyżowski, jarosławski, przeworski, lubaczowski, bieszczadzki, leski, sanocki, brzozowski, jasielski, dębicki, ropczycko-sędziszowski, kolbuszowski, niżański.

Informacje dotyczące serwisu nowiny24.pl:

*Gemius PBI, czerwiec 2016

** Polskie Badania Czytelnictwa, Realizacja i oprogramowanie: MillwardBrown, Wskaźnik: CCS - Czytelnictwo Cyklu Sezonowego, Fale [12]: cze 2015: maj 2016

 

Dane teleadresowe:

Unii Lubelskiej 3, 35-016 Rzeszów
+48 17 867 23 00
+48 17 867 23 01

Kontakt: