Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Dziennik Łódzki

www.dzienniklodzki.pl

Dziennik Łódzki

Kategoria:

dziennik

Opis:

Dziennik Łódzki  jest największą i najstarszą gazetą regionu łódzkiego. Ukazuje się od 1884 roku, od poniedziałku do soboty i jest najchętniej czytanym dziennikiem województwa łódzkiego. Ma 11 redakcji lokalnych i jest gazetą o charakterze publicystyczno-informacyjnym. Stawia na praktyczność przekazywanych informacji.

Redaktor naczelny:

Marcin Kowalczyk

Marcin Kowalczyk

Profile społecznościowe:

Informacje dotyczące magazynu:

Zasięg terytorialny (powiaty):  Łódź, Piotrków, Skierniewice. Powiaty: bełchatowski, brzeziński,  kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, opoczyński, pabianicki, pajęczański, piotrkowski, poddębicki, radomszczański, rawski, sieradzki, skierniewicki, tomaszowski, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski

Informacje dotyczące serwisu www.dzienniklodzki.pl:

Serwis jest zbudowany w technologii Responsive Web Design, dostosowując prezentację treści do wykorzystywanego urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mają wygodny dostęp do tej samej treści na swoim ulubionym urządzeniu - komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie, czy tablecie. Dodatkową wartością oprócz treści są angażujące plebiscyty i konkursy, a także quizy i testy w których można sprawdzić swoją wiedzę na temat regionu lub metropolii..

 

Dane teleadresowe:

Skorupki 17/19, 90-532 Łódź
+48 42 665 91 00
+48 42 665 91 01
sekretariat@dziennik.lodz.pl

Kontakt: