Strona główna   Poligrafia   Nasze drukarnie   Drukarnia w Łodzi

Drukarnia w Łodzi

Oferta:

W Drukarni w Łodzi drukowanych jest kilkadziesiąt grzbietów tygodniowo, w tym dwie gazety codzienne: Dziennik Łódzki wraz z mutacjami i dodatkami tematycznymi oraz Express Ilustrowany, uzupełniany dwiema wkładkami sportowymi i wysokonakładowym, dwuczęściowym wydaniem magazynowym. Spośród innych drukowanych tytułów najważniejsze to: Naszemiasto.pl Łódź oraz tygodnik Fakty i Mity.
Drukarnia przyjmuje zlecenia druku offsetowego w technologii cold-set na papierze gazetowym o gramaturze od 45 do 60 g m/kw w szerokim zakresie nakładów, objętości i kolorystyki – do 80 stron barwnych w jednym grzbiecie. Na życzenie klienta wykonywane jest wkładkowanie druków reklamowych, wklejanie ulotek lub materiałów promocyjnych, foliowanie paczek do wysyłki, ekspedycja i transport do wskazanego miejsca.

Wyposażenie:

Drukarnia w Łodzi dysponuje nowoczesną przygotowalnią computer to plate (2 linie Advantage N-DL), która umożliwia bezpośrednie naświetlanie materiałów redakcyjnych na płyty offsetowe z pominięciem montażu i kopiowania, zapewniając najwyższą jakość odbitek drukowych i wierność odtworzenia oryginału. Druk dwustronny w formacie A3 (289 x 390 mm) tabloid i A2 (578 x 390 mm) broadsheet kontrolowany przez system optymalizacji PPI/PPM wykonywany jest na dwóch maszynach rotacyjnych UNISET 60 f-my MAN PLAMAG, złożonej z 11 agregatów podwójnych o wydajności łącznej 110 000egz./h.

Przyjmowanie zamówień:

Materiały redakcyjne przygotowane na platformie MacIntosh lub PC przesyłane są drogą elektroniczną w postaci plików pdf przez Internet na serwer FTP drukarni.

Dyrektor:

p.o. Jacek Gołębski

Kierownik produkcji:

Artur Majewski

Dane teleadresowe:

Skorupki 17/19, 92-530 Łódź
+48 42 665 94 81
+48 42 665 94 83

drukarnia.lod@pprint.pl