Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Wrocław

Reklama Wrocław

Książka adresowa

Karolina Michalak-Żmuda

Karolina Michalak-Żmuda
Dyrektor Biura Reklamy
+48 502 499 323
karolina.michalak@polskapress.pl

Małgorzata Krause

Małgorzata Krause
Kierownik Działu Sprzedaży – tereny
+48 502 499 983
malgorzata.krause@polskapress.pl

Jolanta Majewska

Jolanta Majewska
Projekty specjalne - Poligrafia
+48 509 926 349
jolanta.majewska@polskapress.pl

Joanna Sienko

Joanna Sienko
Kierownik Działu Sprzedaży
+48 797 607 858
joanna.sienko@polskapress.pl

Dorota Koczwara - Broniarz

Dorota Koczwara - Broniarz
Kierownik ds. reklamy prasy bezpłatnej i Kierownik biura ogłoszeń
+48 698 635 721
dorota.koczwara@polskapress.pl

Natalia Siurdyban

Natalia Siurdyban
Project Manager
+48 514 800 961
natalia.siurdyban@polskapress.pl

Anna Herter

Anna Herter
Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania
+48 514 800 857
anna.herter@polskapress.pl

Katarzyna Uziembło

Katarzyna Uziembło
Kierownik ds. sprzedaży internetu
+48 502 499 326
katarzyna.uziemblo@polskapress.pl

Natalia Siurdyban

Natalia Siurdyban
Project Manager
+48 514 800 961
natalia.siurdyban@polskapress.pl

Anna Herter

Anna Herter
Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania
+48 514 800 857
anna.herter@polskapress.pl

Dane teleadresowe

ul.św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
+48 71 374 82 49

reklama.wroclaw@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Beata Samulska +48627852616 +48696420332 beata.samulska@polskapress.pl Syców/ Oleśnica
Elżbieta Ligęza +48758439372 +48502499328 elzbieta.ligeza@polskapress.pl Wałbrzych
Krzysztof Bednarz - +48797607853 krzysztof.bednarz@polskapress.pl Jelenia Góra
Michał Jarema - +48514 800 870 michal.jarema@polskapress.pl Legnica/ Lubin
Aneta Siwiak +48768350022 +48798751830 aneta.siwiak@polskapress.pl Głogów
Aleksandra Jaskulska - +48797607882 aleksandra.jaskulska@polskapress.pl Świdnica
Agnieszka Owsik +48757719449 +48514800973 agnieszka.owsik@polskapress.pl Zgorzelec