Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Aglomeracja Śląska

Reklama Aglomeracja Śląska

Książka adresowa

Aneta Sarga

Aneta Sarga
Dyrektor Biura Reklamy
+48 698 635 717
a.sarga@dz.com.pl

Bogumiła Rynk

Bogumiła Rynk
Kierownik Sprzedaży Reklamy
+48 797 600 212
b.rynk@dz.com.pl

Iwona Radwan

Iwona Radwan
Kierownik Zespołu Sprzedaży
+48 797 602 035
i.radwan@dz.com.pl

Joanna Pająk

Joanna Pająk
Kierownik zespołu sprzedaży
+48 502 499 264
j.pajak@dz.com.pl

Beata Śliwińska

Beata Śliwińska
Kierownik Działu Projektów Specjalnych
+48 500 324 147
beata.sliwinska@polskapress.pl

Anna Gałuszka

Anna Gałuszka
Kierownik Obszaru Online
+48 502 499 257
anna.galuszka@polskapress.pl

Paweł Gawor

Paweł Gawor
Koordynator sprzedaży produktów on-line
+48 535 884 535
pawel.gawor@polskapress.pl

Dane teleadresowe

ul. Baczyńskiego 25 A
41-203 Sosnowiec
+48 32 634 23 01
+48 32 634 23 02

reklama.katowice@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Patrycja Kubica +48338137830 +48502499242 p.kubica@dz.com.pl Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 19
Joanna Tomza +48343651493 +48797602025 j.tomza@dz.com.pl Częstochowa, Al. NMP 16
Beata Trembecka +48326342487 +48502499563 b.trembecka@dz.com.pl Gliwice, ul. Zwycięstwa 14
Beata Michta +48326342456 +48797602019 b.michta@dz.com.pl Katowice, ul. Pocztowa 16
Urszula Szydłowska +48326342486 +48502499559 u.szydlowska@dz.com.pl Katowice, ul. Pocztowa 16
Stanisław Koza +48343562602 +48797602044 s.koza@dz.com.pl Lubliniec, ul. Kopernika 5
Krystyna Bober +48326342474 +48797602031 k.bober@dz.com.pl Rybnik, ul. Sobieskiego 15
Aleksandra Rychlicka +48326342466 +48502499933 a.rychlicka@dz.com.pl Sosnowiec, Centrala
Krzysztof Gromadzki +48326342578 +48797602028 k.gromadzki@dz.com.pl Sosnowiec, Centrala
Zuzanna Bacia +48326342315 +48505707006 z.bacia@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Izabela Kowalik +48326342313 +48502499959 i.kowalik@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Katarzyna Pułka +48326342317 +48797600213 k.pulka@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Joanna Rozner +48326342327 +48797602001 j.rozner@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Marzena Słomian +48326342465 +48797602020 m.slomian@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Marta Zdziebło +48326342312 +48502499958 marta.zdzieblo@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Karol Gruszka - +48502499561 karol.gruszka@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Anna Kraicer +48326342419 +48698635712 anna.kraicer@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala
Katarzyna Skomorowska +48326342423 +48698635716 katarzyna.skomorowska@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala
Ewelina Żyła +48326342308 +48698635616 ewelina.zyla@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala
Judyta Mikitiuk +48326342310 +48797602045 judyta.mikitiuk@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala
Magdalena Bzdura +48326342331 +48797602047 magdalena.bzdura@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala
Katarzyna Loba-Olasek +48326342337 +48797602021 katarzyna.loba-olasek@polskapress.pl Sosnowiec, Centrala