Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Kraków

Reklama Kraków

Książka adresowa

Szymon Zieliński

Szymon Zieliński
Dyrektor Biura Reklamy
+ 48 12 688 84 03
szymon.zielinski@polskapress.pl

Justyna Hernas

Justyna Hernas
Dyrektor Wsparcia Sprzedaży Regionalnej
+48 502 499 878
justyna.hernas@polskapress.pl

Wojciech Cekiera

Wojciech Cekiera
Zastępca Dyrektora Biura Reklamy
+48 797 607 869
wojciech.cekiera@polskapress.pl

Iwona Potoniec

Iwona Potoniec
Kierownik Biura Reklamy ds. Terenów
+48 509 428 191
iwona.potoniec@polskapress.pl

Jowita Surma

Jowita Surma
Specjalista ds. Reklamy – Podhale
+48 502 323 010
jowita.surma@polskapress.pl

Aneta Jaguś

Aneta Jaguś
Kierownik Działu Ogłoszeń
+48 508 262 684
aneta.jagus@polskapress.pl

Janusz Sieńko

Janusz Sieńko
Kierownik Zespołu New Business
+48 502 499 292
janusz.sienko@polskapress.pl

Monika Mrozowicz

Monika Mrozowicz
Kierownik Działu Projektów Specjalnych
+48 698 635 649
monika.mrozowicz@polskapress.pl

Barbara Ziajka

Barbara Ziajka
Product Manager (Gazeta Krakowska, naszemiasto.pl, Dziennik Polski)
+48 725 252 360
barbara.ziajka@polskapress.pl

Katarzyna Kosturek

Katarzyna Kosturek
Kierownik Biura
+48 797 607 874
Katarzyna.Kosturek@polskapress.pl

Justyna Hernas

Justyna Hernas
Dyrektor Wsparcia Sprzedaży Regionalnej
+48 502 499 878
justyna.hernas@polskapress.pl

Wojciech Cekiera

Wojciech Cekiera
Zastępca Dyrektora Biura Reklamy
+48 797 607 869
wojciech.cekiera@polskapress.pl

Beata Wiszniewska

Beata Wiszniewska
Kierownik ds. Reklamy Internetowej
+48 509 428 181
beata.wiszniewska@polskapress.pl

Dane teleadresowe

al. Zabłocie 43A
30-701 Kraków
+48 12 68 88 444
+48 12 68 88 509

reklama.krakow@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Dorota Kosiba +48 12 688 84 35 +48 502 499 223 dorota.kosiba@polskapress.pl Gorlice
Aneta Jaguś +48 12 68 88 444 +48 508 262 684 aneta.jagus@dziennik.krakow.pl Kraków
Monika Głuszczuk +48 12 68 88 455 +48 665 630 313 monika.gluszczuk@polskapress.pl Nowy Sącz
Małgorzata Boruch +48 14 631 94 25 +48 516 063 856 malgorzata.boruch@polskapress.pl Tarnów
Anna Pająk +48 12 688 84 75 +48 607 449 869 anna.pajak@polskapress.pl Wadowice, Oświęcim