Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Strona Kobiet - nowy magazyn z Łodzi

Strona Kobiet - nowy magazyn z Łodzi

Jeszcze w czerwcu, przed wakacjami, ukaże się na rynku pierwszy luksusowy magazyn dedykowany kobietom, przygotowany przez Polska Press Grupę w Łodzi – Strona Kobiet.

Publikacja będzie mieć łącznie sto stron, nowoczesny layout został opracowany przez dyrektora artystycznego PPG – Tomasza Bocheńskiego, a za teksty odpowiedzialna jest łódzka redakcja wydawnictwa.

Strona Kobiet będzie dostępna w kilkuset punktach w Łodzi i w województwie w formie dystrybucji bezpłatnej a tysiąc egzemplarzy trafi do wybranego grona kobiet z regionu. Redaktorem naczelnym jest Marcin Kowalczyk, redaktor prowadzącą wydanie Grażyna Tomala - Tylman.

- Łódź jest kobietą zatem i nasze działania muszą oddawać charakter tego miasta i regionu – mówi zastepca redaktora naczelnego Dziennika Łódzkiego Grażyna Tomala-Tylman odpowiedzialna za ten projekt. Choć magazynów kobiecych jest na rynku bardzo dużo to brakuje czegoś typowo łódzkiego, a w tej dziedzinie mamy najwyższe kompetencje. Strona Kobiet to połączenie tych dwóch elementów – odpowiedzi na potrzeby kobiet i naszej znajomości rynku. W magazynie znajdą się wywiady ze znanymi łodziankami, sporo miejsca poświęcamy zdrowiu, urodzie, modzie, stylom życia, inspirujemy do zmian. Nie zabraknie też tematów typowo letnich będzie o turystyce i rekreacji. Niezwykle ciekawą częścią magazynu jest Pomysł na życie – ale nie chcę zdradzać wszystkiego, już wkrótce każdy będzie mógł się zapoznać z premierowym wydaniem.

- Również biznes niezwykle ciepło przyjął naszą propozycję współpracy przy wydaniu pierwszego numeru – dodaje dyr. Natalia Kostrzewa z łódzkiego Biura Reklamy PPG. Dedykowana tematyka, doskonały papier, świetna szata graficzna zdecydowanie zostały dobrze ocenione przez reklamodawców.

Dużym atutem jest też dystrybucja. Strona Kobiet będzie bezpłatnie dostępna w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy w setkach miejsc Łodzi i województwa gdzie bywają kobiety: zakłady kosmetyczne, studia fryzjerskie, kliniki lekarskie, restauracje, kawiarnie itd. Tysiąc egzemplarzy trafi bezpośrednio drogą pocztową do wybranych przez redakcję kobiet.