Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   #Rewitalizacja Pragi

#Rewitalizacja Pragi

Specjalny dodatek naszemiasto.pl "Rewitalizacja Pragi” przygotowany przez uczniów praskich szkół

30 listopada br. ukazał się wyjątkowy dodatek do warszawskiego wydania Naszemiasto.pl, w którym młodzi redaktorzy z Pragi pokazali jak widzą swoją dzielnicę.


W 8-stronicowym dodatku „Rewitalizacja Pragi” uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców 1863 r. pokazali Pragę swoimi oczami – przygotowali artykuły i fotoreportaże.


„Rewitalizacja Pragi” jest dodatkiem do czwartkowego wydania Naszemissto.pl i ukazała się w pełnym nakładzie gazety – 100 tys. egzemplarzy. Dodatkowo 10 tysięcy egzemplarzy dystrybuowano na Pradze.
 
Dodatek powstał przy współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.

Młodzi dziennikarze ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców 1863 r. biorą udział w edukacyjnym projekcie Polska Press Grupy Junior Media. Dzięki wsparciu wydawnictwa rozwijają swoje pasje dziennikarskie i uczą się narzędzi nowoczesnego dziennikarstwa.
www.juniormedia.pl

 
Markę Naszemiasto.pl tworzy 507 serwisów Naszemiasto.pl, 18 stałych wydań gazety naszemiasto.pl oraz kilkadziesiąt wydań sublokalnych i okazjonalnych. W październiku serwisyNaszemiasto.pl odwiedziło 11,7 mln użytkowników, którzy wykonali 100,6 mln odsłon (dane: Gemius Traffic/PRISM 10.2017 r.)