Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Przeagencja jest Truly

Przeagencja jest Truly

Po 10 latach istnienia Przeagencja (należąca do Polska Press Grupy) zmienia się w Truly (#TrulyAgency). Wraz z nową nazwą agencja wprowadza model rozliczania się za efektywność tworzonych kreacji oraz kampanii przygotowywanych dla klientów.

Nowe hasło agencji „The Way It Should be” dotyczy nie tylko przygotowywania kampanii 360° dopasowanych do odbiorców, obsługi klientów poprzez budowanie relacji, ale także rozliczania się z prowadzonych projektów. Takie podejście ma na celu nie tylko budowanie transparentnego wizerunku firmy, ale też partnerskiego podejścia do klientów. Nowa nazwa odzwierciedla przekonanie, że kampanie reklamowe powinny być oparte na prawdziwych insightach i potrzebach konsumentów.


„Zmiana nazwy wynika z ważnych dla nas powodów. Po pierwsze chcemy podkreślić zakończenie procesu integracji z Grupą Polska Press, która poszerza nasze kompetencje i daje unikalną przewagę na rynku. Po drugie chcemy zaakcentować nasz sposób myślenia o współpracy Klient - Agencja. Wprowadzamy model rozliczania za efekty jakie przyniosą realizowane przez nas projekty. Mówimy o efektywności każdego działu: od kreacji, przez redakcję social media, na Client service kończąc” – mówi Wacław Wykrytowicz, prezes zarządu.


Agencja należy do grupy kapitałowej Polska Press od 2015 roku. Jako część Grupy może korzystać z szerokich zasobów spółki, w tym możliwości dotarcia do ponad 13,2 mln polskich internautów (PBI/ Gemius, 08.2016), z czego ponad 9 mln korzysta z serwisów regionalnych. Oprócz tego Truly jest wspierane przez zespoły redakcyjne, specjalistów od performance marketingu oraz programistów Grupy.  Jednak główny ciężar działań agencji leży w kompetencjach kilkunastoosobowego multidyscyplinarnego zespołu.


Ostatnie projekty Truly to: Oriflame (social media, webdesign, organizacja loterii), Grupa Żywiec (stworzenie nowej odsłony strony korporacyjnej) oraz Paulaner (social media, wsparcie komunikacyjne pierwszej polskiej edycji Paulaner Oktoberfest w social media oraz stworzenie strony dotyczącej wydarzenia).


Więcej informacji można znaleźć na nowej stronie internetowej pod adresem truly.agency.