Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Polska Press Grupa uruchomiła nowy projekt start.up.press.

Polska Press Grupa uruchomiła nowy projekt start.up.press.

Projekt start.up.press. skierowany jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą startupy oraz do osób, które myślą o wystartowaniu z własną firmą. Chcemy wspierać przedsiębiorczość i młode, polskie biznesy przekazując im wiedzę niezbędną do założenia i funkcjonowania własnej firmy.

 W serwisach internetowych Polska Press Grupy, strefabiznesu.pl oraz serwisach dzienników regionalnych, wystartował cykl wideo poradników start.up.press. W specjalnie przygotowanych odcinkach będziemy przybliżać świat startupów i wprowadzać w tematykę m.in. programów akceleracyjnych, wsparcia aniołów biznesu, poszukiwania inwestorów.
 
Cykl jest przygotowywany wspólnie z ekspertami z rynku startupowego w Polsce. Bohaterką pierwszego odcinka jest Eliza Kruczkowska, Dyrektor ds. Rozwoju Innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju, temat odcinka: Czym jest przedsiębiorczość i jaka jest rola państwa w jej rozwoju?
 
Ze realizację wideo odpowiada Zespół Wideo Polska Press Grupy kierowany przez Jędrzeja Nowaka. (przypominamy: w grudni 2016 roku Polska Press uruchomiła profesjonalne studio wideo ViVi24).


Partnerem przy projekcie start.up.press. jest m.in. Fundacja Startup Poland.
 
Cykl wspiera kampania promocyjna w mediach Polska Press Grupy.

 

Zobacz wideo