Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Mirosław Kępiński prezesem Truly

Mirosław Kępiński prezesem Truly

Od 8 czerwca br. prezesem agencji marketingowej Truly (Polska Press Grupa) jest Mirosław Kępiński. Dotychczas zajmujący to stanowisko Wacław Wykrytowicz odchodzi z firmy.

Mirosław Kępiński posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze reklamowym, przez 10 lat jako prezes z sukcesem zarządzał agencją Maxus. W ostatnich latach związany był z rynkiem reklamy cyfrowej w obszarze doradztwa strategicznego dla wydawców internetowych oraz klientów bezpośrednich.

Karierę zaczynał w 1995 roku w Young&Rubicam. W kolejnych latach – od 1999 do 2015 - związany był z dwoma czołowymi agencjami mediowymi grupy WPP: MEC i Maxus (obecnie Wavemaker). W Maxusie pracował od 2005 do 2015 roku jako prezes zarządu. Zarządzał spółką od momentu jej otwarcia. Był odpowiedzialny za stworzenie modelu funkcjonowania spółki oraz jej strategii. Pod jego kierownictwem agencja zdobyła szerokie uznanie wśród klientów i otrzymywała najwyższe oceny w badaniach satysfakcji.

Uczestniczył we wprowadzeniu na rynek polski wielu marek, zarówno międzynarodowych jak i lokalnych. Jest laureatem licznych nagród branżowych m.in. Effie, Media Trendy, Crackfilm.

Jeden z twórców kampanii społecznej #cichobopowstanie (https://www.facebook.com/cichobopowstanie) upamiętniającej 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. Kampania nagrodzona Effie oraz KTR.

Truly (dawniej Przeagencja) należy do Polska Press od kwietnia 2015 roku. Firma dostarcza marketerom kompleksowe rozwiązania komunikacyjne. Główni klienci firmy to Grupa Żywiec, Oriflame, BIC, Nestle, Netto. Agencja działa na rynku od marca 2000 roku. Zarząd spółki tworzą Mirosław Kępiński - prezes zarządu i Magdalena Chudzikiewicz - wiceprezes zarządu.