Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Lidia Roguska na nowym stanowisku w Truly

Lidia Roguska na nowym stanowisku w Truly

Od lutego 2017 r. Lidia Roguska zajmuje stanowisko Business Development Directora w Truly. W ramach nowych obowiązków jest odpowiedzialna za tworzenie produktów agencji, nadzór nad działem Client Service oraz współpracę z podmiotami Polska Press Grupy.

Od lutego 2017 r. Lidia Roguska zajmuje stanowisko Business Development Directora w Truly.  W ramach nowych obowiązków jest odpowiedzialna za tworzenie produktów agencji, nadzór nad działem Client Service oraz współpracę z podmiotami Polska Press Grupy.


Lidia Roguska doświadczenie w branży mediowej doskonali od ponad 11 lat. Zaczynała w agencji reklamowej GMP, gdzie zajmowała się realizacją eventów i akcji ambientowych. Kolejno związana m.in. z Agorą i dziennikiem Metro jako BTL Manager, platformą sprzedażową See-Me Propaganda.pl jako Key Account Manager oraz współwłaściciel w Media Stars Polska. W agencji Truly od sierpnia 2015 roku. Dotychczas była odpowiedzialna za rozwój oferty eventowej oraz BTLowej spółki.


Truly (dawniej Przeagencja) należy do Polska Press od kwietnia 2015 roku. Firma dostarcza marketerom kompleksowe rozwiązania komunikacyjne. Główni klienci firmy to Grupa Żywiec, Oriflame, BIC, Nestle, Netto.  
http://truly.agency/