Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Jerzy Sułowski redaktorem naczelnym Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej

Jerzy Sułowski redaktorem naczelnym Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej

Od 11 kwietnia br. redaktorem naczelnym Dziennika Polskiego oraz Gazety Krakowskiej jest Jerzy Sułowski, dotychczasowy redaktor naczelny Gazety Krakowskiej.
Jerzy Sułowski redaktorem naczelnym Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej

Jerzy Sułowski

Szefem newsroomu i zastępcą redaktora naczelnego zostaje Piotr Rąpalski, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego Gazety Krakowskiej oraz Szefa Działu Miejskiego i Foto.

Jerzy Sułowski będzie odpowiedzialny za rozwój tytułów wydawanych przez Polska Press w Krakowie – Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego oraz serwisów internetowych gazetakrakowska.pl i dziennikpolski24.pl. Wszystkie tytuły zachowają swój odrębny charakter.

Jerzy Sułowski z mediami związany jest od ponad 30 lat. Pracę dziennikarską rozpoczynał w 1985 roku w Echu Krakowa. W latach 1995-2007 związany był z Super Expressem, gdzie pełnił m.in. funkcję zastępcy redaktora naczelnego, a także stworzył i zarządzał redakcją Super Expressu w Nowym Jorku. Z Polska Press i Gazetą Krakowską związany jest od 12 lat.

Marek Kęskrawiec, dotychczasowy redaktor naczelny Dziennika Polskiego, pozostaje w spółce na stanowisku publicysty Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej oraz prowadzącego programów wideo. Obejmie również funkcję szefa Magazynu, który zawiera wybór najlepszych tekstów z wszystkich redakcji i jest przygotowywany na potrzeby serwisów internetowych i dzienników całej Grupy.