Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Gol24.pl jedzie Outlanderem na Euro 2016

Gol24.pl jedzie Outlanderem na Euro 2016

Gol24.pl, serwis internetowy poświęcony piłce nożnej, z okazji Euro 2016 rusza ze specjalnym projektem „Francuski Łącznik”.

Gol24.pl (Polska Press Grupa), serwis internetowy poświęcony piłce nożnej, z okazji Euro 2016 rusza ze specjalnym projektem „Francuski Łącznik”.  Dziennikarz Tomasz Bilewicz rusza do Francji, skąd będzie relacjonował mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jego wideo blog będzie można oglądać na www.gol24.pl oraz kanale Youtube Gol24. "Francuski Łącznik" będzie obecny również na Facebooku i Twitterze. Dzięki współpracy z partnerem motoryzacyjnym projektu, firmie Mitsubishi Motors, dziennikarz Gol24.pl będzie poruszał się po Francji specjalnie przygotowanym na tę okazję samochodem Mitsubishi Outlander.

- Jesteśmy świetnie przygotowani na wyjazd, mamy super środek transportu. W głowie od dawna jest już mnóstwo pomysłów na ciekawe materiały z Euro. Będziemy dzielić się nimi w serwisie oraz w social mediach - mówi Tomasz Bilewicz, dziennikarz Gol24.pl, twórca „Francuskiego Łącznika”.
 
"Francuski Łącznik" ma do przejechania wiele tysięcy kilometrów. Zmierza do Nicei, na pierwszy mecz Polaków, z Irlandią Północną. Później zwiedzi sporą część Francji. Będzie wszędzie tam, gdzie ludzie będą żyć Euro 2016. Czytelnikom Gol24 dostarczy materiałów foto i wideo o reprezentacji Polski, kibicach, atmosferze  Euro i... Lazurowym Wybrzeżu. Nie zabraknie konkursów z nagrodami do odebrania na miejscu, przed meczami Polaków.