Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Gepard Gratka z Santander Consumer Bankiem

Gepard Gratka z Santander Consumer Bankiem

15 grudnia 2016 r. Polska Press Grupa rozpoczęła współpracę z Santander Consumer Bankiem SA w zakresie udzielania kredytów na pojazdy kupowane w Sieci Sprzedaży Samochodów Używanych Gepard Gratka.

Dzięki tej współpracy klienci Sieci Sprzedaży Samochodów Używanych Gepard Gratka będą mogli teraz wszelkie formalności związane nie tylko z zakupem pojazdu i uzyskaniem gwarancji, ale także kredytowaniem pojazdu załatwić od ręki w miejscu zakupu.


Gepard Gratka to pierwsza i jedna z największych w Polsce Sieci Sprzedaży Samochodów Używanych. Obecnie sieć zrzesza blisko 140 dealerów zlokalizowanych w całej Polsce będących specjalistami w swojej branży. Stawiamy na tych, dla których ważne są takie wartości jak: jakość sprzedawanych samochodów, profesjonalny poziom obsługi oraz zadowolenie klienta. Dzięki takiemu podejściu w  budowaniu sieci możemy oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie.  


Santander Consumer Bank S.A.  jest  liderem rynku kredytów konsumenckich w Polsce mającym wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania kredytów samochodowych.  W ofercie Banku znajdują się również kredyty gotówkowe, karty kredytowe, szeroka paleta produktów ubezpieczeniowych oraz produkty depozytowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Polska Press aktywnie rozwija swoją działalność internetową. Serwisy Grupy zajmują 10. miejsce w polskim Internecie z 13,2 mln użytkowników. W naszym portfolio jest portal ogłoszeniowy Gratka.pl zajmujący wiodącą pozycję na rynku motoryzacyjnym.