Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe   Dzienniki regionalne ze specjalnymi okładkami

Dzienniki regionalne ze specjalnymi okładkami

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG.

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG. Tego dnia zmienione będą również winiety gazet. Polska Times i naszemiasto.pl ze specjalną okładką ukazały się 3 czerwca.


W dziennikach ukażą się teksty związane z pierwszymi wolnymi wyborami, rozmowy wspomnieniowe, np. z Lechem Wałęsą, galerie zdjęć. Specjalne materiały zostaną zamieszczone w serwisach internetowych. Opublikowana zostanie m.in. internetowa księga 30-lecia, gdzie internauci będą mogli wpisywać swoje wspomnienia, wrażenia, odpowiadać na pytanie: Co najmocniej utkwiło ci w pamięci z dnia głosowania. Potem te wspomnienia wydrukujemy i przekażemy do Europejskiego Centrum Solidarności. Ponadto w serwisach pojawią się rozmowy wideo z bohaterami czerwca 89 oraz galerie zdjęć.