Strona główna   Biuro prasowe   Komunikaty prasowe

Komunikaty prasowe

Marcin Dec Prezesem Zarządu Polska Press

2021-04-14

Na stanowisko Prezesa Zarządu Polska Press został powołany Marcin Dec, ceniony menadżer, związany z branżą mediowo-reklamową od ponad 20 lat. Decyzja Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia umożliwi przyspieszenie procesu integracji Polska Press w ramach Grupy ORLEN. Marcin Dec będzie pełnił funkcję Prezesa do czasu ukształtowania się składu Zarządu Polska Press.

Dorota Kania Członkiem Zarządu Polska Press

2021-04-01

Od 1 kwietnia 2021 roku do Zarządu Polska Press na stanowisko Członka Zarządu dołączy Dorota Kania. Dorota Kania przejmie obowiązki Pawła Fąfary, który został odwołany ze stanowiska Członka Zarządu spółki 31 marca 2021 roku.

PKN Orlen właścicielem Polska Press

2021-03-02

1 marca 2021 roku została podpisana umowa kupna spółki Polska Press przez PKN ORLEN. Oznacza to, że spółka PKN ORLEN jest formalnym właścicielem Polska Press, która wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej ORLEN.

Media bez wyboru. Protest mediów przeciwko nowej opłacie. List otwarty

2021-02-10

Kilkadziesiąt redakcji w Polsce pisze list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych. Chodzi o nowy rodzaj podatku, którym mają zostać objęte media w naszym kraju. "To po prostu haracz, uderzający w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media."

Wojciech Rogacin redaktorem naczelnym „Polski Metropolii Warszawskiej”

2021-01-11

Od 1 lutego 2021 r. nowym redaktorem naczelnym „Polski Metropolii Warszawskiej” zostaje Wojciech Rogacin. Paweł Siennicki podjął decyzję o odejściu z firmy.

WAŻNY KOMUNIKAT: Uwaga na fałszywe faktury podszywające się pod Polska Press Sp. z o.o.

WAŻNY KOMUNIKAT: Uwaga na fałszywe faktury podszywające się pod Polska Press Sp. z o.o.

2020-12-31

Informujemy, że w ostatnim czasie doszło do kilku prób podszywania się pod markę spółki Polska Press Sp. z o.o. Oszuści, wykorzystując dane Polska Press Sp. z o.o., wystawiają fałszywe faktury, na których wskazane są rachunki bankowe nie należące do Polska Press Sp. z o.o.

Okładki Tomasza Bocheńskiego nagrodzone w 22. edycji European Newspaper Award

2020-12-10

Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, zdobył 11 nagród w prestiżowym konkursie projektowania prasowego European Newspaper Award. Siedem nagród otrzymał za okładki dziennika Polska Metropolia Warszawska oraz po dwie nagrody dla Dziennika Zachodniego oraz magazynu Magnes (dodatek do Dziennika Polskiego).

PKN ORLEN przejmuje spółkę Polska Press

2020-12-08

7 grudnia 2020 r. spółka PKN Orlen S.A. podpisała umowę przedwstępną na nabycie od HKM GmbH, właściciela Polska Press Sp. z o.o., 100 proc. udziałów w spółce Polska Press Sp. z o.o. Transakcja uzależniona jest od zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

V Świętokrzyskie Forum Ekonomiczne

V Świętokrzyskie Forum Ekonomiczne

2020-10-19

26 października – 4 listopada 2020 r. zapraszamy na V ŚWIĘTOKRZYSKIE FORUM EKONOMICZNE online.

 "Z ekologią za pan brat"

"Z ekologią za pan brat"

2020-10-15

Ruszył Wielki Lubelski Test Wiedzy Ekologicznej dla uczniów szkół średnich "Z ekologią za pan brat", który organizuje "Kurier Lubelski"