Biuro Prasowe

Mundial w dziennikach Polskapresse

2006-06-06

Od poniedziałku, 5 czerwca br., trwa mundialowe szaleństwo w dziennikach regionalnych Polskapresse. Sześć gazet Polskapresse ukaże się z płytą CD „ABC Mundialu”. Dzienniki dołączają plakaty reprezentacji, własne dodatki redakcyjne, organizują konkursy z nagrodami dla kibiców.

Pielgrzymka Benedykta XVI w dziennikach Polskapresse

2006-05-23

Z okazji pielgrzymki papieża Benedykta XVI do Polski sześć dzienników Polskapresse ukazało się ze specjalną publikacją „Benedykt XVI w Ojczyźnie Jana Pawła II”. „Gazeta Krakowska” i „Dziennik Zachodni” poświęcają pielgrzymce cały tydzień wydawniczy.

Kurs tańca – „Gwiazdy uczą tańczyć” z Dziennikiem Zachodnim

2006-05-18

18 kwietnia Dziennik Zachodni ukazał się z płytą VCD – Kurs tańca „Gwiazdy uczą tańczyć”.

Dar czytelników dzienników Polskapresse

2006-05-17

We wtorek, 16 maja br., Grupa Wydawnicza Polskapresse przekazała w darze od czytelników swoich ośmiu dzienników regionalnych sto tysięcy złotych na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

Sukces dzienników regionalnych Polskapresse w Grand Front 2005

2006-04-27

Gazeta Krakowska laureatem konkursu Izby Wydawców Prasy na najlepszą okładkę prasową Grand Front 2005 w kategorii gazety regionalne. Dziennik Bałtycki i Gazeta Poznańska zdobyły po dwa wyróżnienia.

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY - akcja społeczna dzienników regionalnych

2006-04-21

20 dzienników regionalnych Polskapresse i Orkla Press Polska rozpoczyna wspólną akcję społeczną „Szkoła bez przemocy”. Jest to pierwsza ogólnopolska akcja mająca na celu przeciwdziałanie zjawisku agresji w szkołach realizowana bezpośrednio w regionach.

Dobranocki wszech czasów w dziennikach Polskapresse

2006-04-20

Od piątku, 21 kwietnia br., do pięciu dzienników regionalnych Polskapresse (Dziennik Bałtycki, Dziennik Zachodni, Gazeta Krakowska, Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, Express Ilustrowany) i jednego powiązanego kapitałowo (Gazeta Poznańska) dołączana będzie kolekcja bajek dla dzieci na VCD ”Dobranocki wszech czasów”.

Dziennik Zachodni w piątki tylko za 1,50 zł

2006-04-13

Od 14 kwietnia 2006 r. piątkowe, magazynowe wydania Dziennika Zachodniego z tygodnikami powiatowymi i Telemagazynem kosztować będą 1,50 zł.

Olga Tochowicz Dyrektorem ds. Ekonomicznych drukarń Polskapresse

2006-04-07

Od kwietnia br., Olga Tochowicz, jest Dyrektorem ds. Ekonomicznych drukarń Grupy Wydawniczej Polskapresse. Do tej pory Olga Tochowicz zajmowała stanowisko Wiceprezes Polskapresse Prasa Krakowska i odpowiedzialna była za działalność poligraficzną oddziału.

Sukces kampanii społecznej MASZ PRAWO WIEDZIEĆ

2006-03-31

MASZ PRAWO WIEDZIEĆ, kampania społeczna realizowana przez 6 dzienników regionalnych Polskapresse i 2 powiązane kapitałowo, znalazła się w finale prestiżowego międzynarodowego konkursu branży public relations SABRE Awards 2006 w kategorii „Europa Wschodnia”. Kampania MASZ PRAWO WIEDZIEĆ jest jedynym finałowym projektem realizowanym przez media.