Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Tele Magazyn

www.telemagazyn.pl

Tele Magazyn

Kategoria:

dodatek TV

Realni użytkownicy:

1 464 388*

Opis:

Tele Magazyn to jeden z najpopularniejszych przewodników telewizyjnych w Polsce, dostępny w wersji papierowej, w internecie na www.telemagazyn.pl oraz w formie aplikacji na różne platformy.

Tele Magazyn w wersji papierowej ukazuje się w piątki jako dodatek telewizyjny do dzienników: Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Wrocławska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Dziennik Bałtycki, Polska Kurier Lubelski, Polska Dziennik Łódzki, Polska Metropolia Warszawska, Polska Gazeta Krakowska, Express Bydgoski, Nowości Dziennik Toruński.

Serwis www i aplikacje dają dostęp do ponad 300 ramówek stacji polskich i zagranicznych. Użytkownicy strony internetowej i aplikacji Telemagazynu mogą stworzyć własną listę stacji, a także przeglądać rekomendacje dotyczące najciekawszych programów, filmów i seriali.

Wersja lekka serwisu, przystosowana do przeglądania na komórkach dostępna jest pod adresem m.telemagazyn.pl. Od czerwca 2012 w iTunes Store dostępna jest aplikacja Program TV Telemagazyn, którą mozna pobrać na iPhone, iPoda lub iPada. Aplikacja tę również mogą pobrać posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android w Google Play oraz użytkownicy platform Windows Phone i Windows 8.

Brand Manager Online:

Michał Wieczorek

Profile społecznościowe:

Reklama:

 

Pobierz aplikację:

Informacje dotyczące magazynu:

Profil magazynu: program TV, informacje, rozrywka, telewizja

Zasięg magazynu: śląskie, dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, pomorskie, wielkopolskie, lubelskie, Warszawa

Informacje dotyczące serwisu www.telemagazyn.pl:

Zasięg strony: Internet

 

*Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2015

Dane teleadresowe:

ul. Domaniewska 45, 02- 672 Warszawa
22 201 40 66
telemagazyn@polskapresse.pl