Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Grupa e-budownictwo.pl

www.e-budownictwo.pl

Grupa e-budownictwo.pl

Kategoria:

serwis specjalistyczny

Liczba odsłon:

1 280 467*

Realni użytkownicy:

587 311*

Opis:

Grupa e-budownictwo.pl sp. z o.o. jest najważniejszym wydawcą branży budowlanej w polskim internecie - obsługuje 11 wąskotematycznych portali oraz dwa fora branżowe, które od kilku lat stanowią źródło wiedzy, innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych aplikacji dla osób zainteresowanych tematyką budownictwa - są to odbiorcy indywidualni i biznesowi.

Produkty Grupy są zdywersyfikowane na dwa zasadnicze typy mediów – wydawnictwa internetowe o bardzo wysokiej dynamice rozwoju, oraz wydawnictwa tradycyjne (czasopisma i poradniki drukowane).

Redakcja:

Magdalena Kmita-Kulesza

Magdalena Kmita-Kulesza

Profile społecznościowe:

Powiązane serwisy:

 

Reklama:

 

Pobierz aplikację:

Dane teleadresowe:

Domaniewska 45, 02-672 Warszawa
+48 22 201 42 75
redakcja@e-budownictwo.pl

Informacje dotyczące serwisu www.e-budownictwo.pl:

Portale wchodzące w skład grupy

e-sciany.pl - portal o ścianach – Dom murowany czy drewniany? Jak zbudować dom energooszczędny? Wełna czy styropian? Który tynk najlepszy? Pomaga podjąć świadome decyzje - od najprostszych jak kolor farby na ścianach, po najtrudniejsze jak budowa domu.

e-okna.pl - portal o oknach - rzetelne informacje o produktach, technologiach i wydarzeniach dotyczących okien, drzwi i bram. Na bieżąco informuje o nowościach w branży. Doradza w wyborze, montażu, konserwacji i eksploatacji.

e-budownictwo.tv - to krótkie filmy instruktażowe pokazujące jak krok po kroku wykonać fundamenty, stropy, wybudować dom czy wykończyć ściany, a także jak założyć i pielęgnować ogród.