Strona główna   Portfolio   Internet   Informacyjne   Gazeta Pomorska

www.pomorska.pl

Gazeta Pomorska

Kategoria:

dziennik

Czytelnictwo:

314 403**

Realni użytkownicy:

1 145 353*

Opis:

Gazeta Pomorska to najpoczytniejsza gazeta w wjewództwie kujawsko-pomorskim. O jej znaczeniu w życiu Kujaw i Pomorza najlepiej świadczy wielotysięczne grono wiernych prenumeratorów (ponad 30 tys. egz. codziennie dostarczanych jest do  mieszkań i domów przez listonoszy i doręczycieli). Od 1948 roku Pomorska  towarzyszy w codziennym życiu mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego (dawniej trzech województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego) oraz powiatów: chojnickiego, trzemeszeńskiego i Nowe Miasto Lubawskie. Bezdyskusyjną wartością Gazety Pomorskiej jest jej lokalność i regionalność. Na naszych łamach mieszkańcy najmniejszych miejscowości w naszym regionie znajdą informacje ważne i użyteczne w ich codziennym życiu oraz istotne w życiu kraju i świata. Na kolumnach sportowych informujemy o wynikach nawet bardzo małych lokalnych czy szkolnych klubów sportowych. Największą grupą naszych czytelników są mieszkańcy wsi i miast powiatowych. Dla wielu z nich Pomorska jest jedynym wyborem wśród tytułów prasowych. Nasi czytelnicy mają swoich ulubionych autorów pośród dziennikarzy Pomorskiej, a wydania Albumu Bydgoskiego/Regionalnego są redagowane wspólnie z Czytelnikami. Natomiast najchętniej odwiedzanym portalem w regionie kujawsko-pomorskim jest www.pomorska.pl, gdzie internauci na bieżąco mogą śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata, kraju oraz regionu.

Redaktor naczelny:

Wojciech Potocki

Wojciech Potocki
 
 

Pobierz aplikację:

Prenumerata:

Informacje dotyczące magazynu:

Mutacja A – Bydgoszcz (powiat bydgoski,powiat nakielski, część gmin powiatu pilskiego)
Mutacja 1 - Inowrocław (powiat inowrocławski, powiat żniński, powiat mogileński, gmina Trzemeszno w województwie wielkopolskim)
Mutacja 2 - Włocławek (powiat włocławski, powiat lipnowski, powiat aleksandrowski, powiat radziejowski)
Mutacja 3 - Toruń (powiat toruński, powiat golubsko-dobrzyński, powiat brodnicki, powiat rypiński, powiat nowomiejski w województwie warmińsko-mazurskim)
Mutacja 4 - Chojnice (powiat chojnicki, powiat człuchowski - oba w województwie pomorskim, powiat sępoleński, powiat tucholski)
Mutacja 5 - Grudziądz (Grudziądz, powiat grudziądzki, powiat świecki, powiat chełmiński, powiat wąbrzeski)

Informacje dotyczące serwisu www.pomorska.pl:

 

*Gemius PBI, czerwiec 2016
** Polskie Badania Czytelnictwa, Realizacja i oprogramowanie: MillwardBrown, Wskaźnik: CCS - Czytelnictwo Cyklu Sezonowego, Fale [12]: cze 2015: maj 2016

 

Dane teleadresowe:

ul. Zamoyskiego 2, 85-063 Bydgoszcz
+48 52 32 63 100
+48 52 32 21 031
gp.redakcja@pomorska.pl