Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Wrocław

Reklama Wrocław

Książka adresowa

Karolina Michalak-Żmuda

Karolina Michalak-Żmuda
Dyrektor Biura Reklamy
+48 502 499 323
karolina.michalak@polskapress.pl

Katarzyna Tunia

Katarzyna Tunia
Kierownik Działu Sprzedaży
+48 797 607 858
katarzyna.tunia@polskapress.pl

Małgorzata Krause

Małgorzata Krause
Kierownik Działu Sprzedaży – tereny
+48 502 499 983
malgorzata.krause@polskapress.pl

Wioletta Marczak

Wioletta Marczak
Kierownik Działu Rozliczeń i Fakturowania
+48 514 800 843
wioletta.marczak@polskapress.pl

Jolanta Majewska

Jolanta Majewska
Projekty specjalne
+48 509 926 349
jolanta.majewska@polskapress.pl

Marcelina Falkiewicz

Marcelina Falkiewicz
Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej
+48 797 607 893
marcelina.falkiewicz@polskapress.pl

Mateusz Krzemiński

Mateusz Krzemiński
Specjalista ds. sprzedaży Internetowej
+48 797 607 894
mateusz.krzeminski@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

ul.św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
+48 71 374 82 49
+48 71 374 81 35

reklama.wroclaw@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Grzegorz Kijakowski +48717930827 +48669389651 grzegorz.kijakowski@polskapress.pl Oleśnica
Beata Samulska +48627852616 +48696420332 beata.samulska@polskapress.pl Syców
Elżbieta Ligęza +48758439372 +48502499328 elzbieta.ligeza@polskapress.pl Wałbrzych
Krzysztof Bednarz +48757522903 +48797607853 krzysztof.bednarz@polskapress.pl Jelenia Góra
Ewelina Akacka +48768620893 +48514800870 ewelina.akacka@polskapress.pl Legnica
Aneta Siwiak +48768350022 +48798751830 aneta.siwiak@polskapress.pl Głogów
Patrycja Kępa +48748550519 +48797607850 patrycja.kepa@polskapress.pl Świdnica
Agata Kornecka +48768628398 +48502499798 agata.kornecka@polskapress.pl Lubin
Katarzyna Jakubiszyn - +48797607884 katarzyna.jakubiszyn@polskapress.pl Kłodzko
Agnieszka Owsik +48757719449 +48514800973 agnieszka.owsik@polskapress.pl Zgorzelec