Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Warszawa

Reklama Warszawa

Książka adresowa

Paweł Kossek

Paweł Kossek
Dyrektor Zarządzający Biura Reklamy
22 201 41 00
pawel.kossek@polskapress.pl

Marta Patocka

Marta Patocka
Kierownik Koordynacji Działań Regionalnych
+48 502 499 711
marta.patocka@polskapress.pl

Kinga Górska

Kinga Górska
Kierownik Działu Projektów Specjalnych Polska Press Grupa
+48 502 499 896
kinga.gorska@polskapress.pl

Bożenna Ludwiniak

Bożenna Ludwiniak
Dyrektor Działu Rozliczeń i Fakturowania
+48 502 499 894
bozenna.ludwiniak@polskapress.pl

Marta Niwińska

Marta Niwińska
Dyrektor Biura Reklamy
+48 698 635 646
marta.niwinska@polskapress.pl

Rafał Wiśniewski

Rafał Wiśniewski
Dyrektor Działu Analiz i Rozwoju Sprzedaży
+48 502 499 872
rafal.wisniewski@polskapress.pl

Monika Gawłowska

Monika Gawłowska
Kierownik Sprzedaży Agencyjnej - dzienniki płatne
+48 514 800 873
monika.gawlowska@polskapress.pl

Wojciech Hasiura

Wojciech Hasiura
Kierownik Sprzedaży Agencyjnej - dzienniki płatne
+48 502 499 337
wojciech.hasiura@polskapress.pl

Andrzej Augustynowicz

Andrzej Augustynowicz
Kierownik Sprzedaży Bezpośredniej - dzienniki płatne
+48 502 499 984
andrzej.augustynowicz@polskapress.pl

Małgorzata Tarwacka

Małgorzata Tarwacka
Kierownik Sprzedaży
697 770 419
malgorzata.tarwacka@polskapress.pl

Eliza Słoma Górska

Eliza Słoma Górska
Zastępca Dyrektora Biura Reklamy Internet
22 201 41 00
eliza.sloma@polskapress.pl

Witold Trzciński

Witold Trzciński
Zastępca Dyrektora Biura Reklamy Internet
22 201 41 00
witold.trzcinski@polskapress.pl

Anna Wietrzyńska-Mazik

Anna Wietrzyńska-Mazik
Kierownik Rozwoju Oferty Reklamowej - naszemiasto.pl, dzienniki regionalne
+48 505 119 424
anna.wietrzynska@polskapress.pl

Krzysztof Lechowicz

Krzysztof Lechowicz
Kierownik Sprzedaży Internetu
+48 22 201 44 04
krzysztof.lechowicz@polskapress.pl

Artur Mielcarek

Artur Mielcarek
Kierownik Sprzedaży Bezpośredniej Internetu - naszemiasto.pl, dzienniki regionalne, pozostałe serwisy
+48 502 499 945
artur.mielcarek@polskapress.pl

Bartosz Grabowski

Bartosz Grabowski
Dyrektor Rozwoju Sieci Gepard - moto.gratka.pl
+48 600 056 141
bartosz.grabowski@polskapress.pl

Arkadiusz Kwaśniewski

Arkadiusz Kwaśniewski
Dyrektor Sprzedaży Gratka.pl
+48 500 325 100
arkadiusz.kwasniewski@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

Domaniewska 45
02-672 Warszawa
+48 22 201 41 00
+48 22 201 41 99

reklama.warszawa@polskapress.pl , reklama_internetowa@polskapress.pl

w kategorii: