Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Aglomeracja Śląska

Reklama Aglomeracja Śląska

Książka adresowa

Aneta Sarga

Aneta Sarga
Dyrektor Biura Reklamy
+48 698 635 717
a.sarga@dz.com.pl

Alicja Bugajska

Alicja Bugajska
Z-ca Dyrektora Biura Reklamy
+48 797 602 034
a.bugajska@dz.com.pl

Bogumiła Rynk

Bogumiła Rynk
Kierownik Sprzedaży Reklamy
+48 797 600 212
b.rynk@dz.com.pl

Iwona Radwan

Iwona Radwan
Kierownik Sprzedaży Reklamy
+48 797 602 035
i.radwan@dz.com.pl

Rafał Pogudz

Rafał Pogudz
Kierownik Sprzedaży Internetu - serwisy ogłoszeniowe
+48 797 607 992
rafal.pogudz@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

ul. Baczyńskiego 25 A
41-203 Sosnowiec
+48 32 634 23 01
+48 32 634 23 02

reklama.katowice@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Patrycja Kubica +48338137830 +48502499242 p.kubica@dz.com.pl Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 19
Aneta Wróbel +48338137832 +48797602027 a.wrobel@dz.com.pl Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 19
Wioletta Kuchejda - +48797602042 w.kuchejda@dz.com.pl Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 19
Irena Gola +48326342461 +48797602030 i.gola@dz.com.pl Bytom, ul. Gliwicka 25/1
Beata Sobiech +48326342461 +48797602038 b.sobiech@dz.com.pl Bytom, ul. Gliwicka 25/1
Aleksandra Rychlicka +48326342466 +48502499933 a.rychlicka@dz.com.pl Bytom, ul. Gliwicka 25/1
Krzysztof Gromadzki +48326342578 +48797602028 k.gromadzki@dz.com.pl Bytom, ul. Gliwicka 25/1
Iwona Radwan +48326342545 +48797602035 i.radwan@dz.com.pl Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Lubliniec, Zawiercie, Gliwice
Małgorzata Mamoń +48343651493 +48797602039 m.mamon@dz.com.pl Częstochowa, Al. NMP 16
Joanna Tomza +48343651493 +48797602025 s.michalska@dz.com.pl Częstochowa, Al. NMP 16
Agnieszka Bajer +48326342472 +48797600211 agnieszka.bajer@polskapress.pl Gliwice, ul. Zwycięstwa 14
Agnieszka Burda 48326342470 48797602043 agnieszka.burda@polskapress.pl Gliwice, ul. Zwycięstwa 14
Beata Trembecka +48326342487 +48502499563 b.trembecka@dz.com.pl Gliwice, ul. Zwycięstwa 14
Damian Młodecki +48326342471 +48797602036 d.mlodecki@dz.com.pl Gliwice, ul. Zwycięstwa 14
Urszula Szydłowska +48326342486 +48502499559ice, ul. Pocztowa 16 u.szydlowska@dz.com.pl Katowice, ul. Pocztowa 16
Beata Michta +48326342456 +48797602019 b.michta@dz.com.pl Katowice, ul. Pocztowa 16
Wojciech Gembała +48343513380 +48698635647 w.gembala@dz.com.pl Lubliniec, ul. Kopernika 5
Stanisław Koza +48343562602 +48797602044 s.koza@dz.com.pl Lubliniec, ul. Kopernika 5
Krystyna Bober +48326342474 +48797602031 k.bober@dz.com.pl Rybnik, ul. Sobieskiego 15
Agnieszka Brachman +48326342475 +48797602045 agnieszka.brachman@polskapress.pl Rybnik, ul. Sobieskiego 15
Julita Macionczyk +48326342475 +48797602045 j.macionczyk@dz.com.pl Rybnik, ul. Sobieskiego 15
Zuzanna Bacia +48326342315 +48505707006 z.bacia@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Małgorzata Bąk +48326342329 - m.bak@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Urszula Klimczyńska-Sojka +48326342314 +48797600210 u.klimczynska@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Izabela Kowalik +48326342313 +48502499959 i.kowalik@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Tomasz Orman +48326342364 +48797600208 t.orman@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Magdalena Przypkowska-Wierzbicka +48326342312 +48797600205 m.wierzbicka@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Katarzyna Pułka +48326342317 +48797600213 k.pulka@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Joanna Rozner +48326342327 +48797602001 j.rozner@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Anna Gałuszka +48326342304 +48502499257 anna.galuszka@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Bogumiła Rynk +48326342325 +48797600212 b.rynk@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Marzena Słomian +48326342465 +48797602020 m.slomian@dz.com.pl Sosnowiec Centrala
Karolina Sarnik +48326342310 +48797602040 karolina.sarnik@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Katarzyna Jagoda +48326342309 +48502499246 katarzyna.jagoda@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Beata Śliwińska +48326342228 +48500324147 beata.sliwinska@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Magdalena Wańska-Wiśnicka +48326342241 +48519503516 magdalena.wanska@polskapress.pl Sosnowiec Centrala
Emilia Brol +48326342467 +48797602047 e.brol@dz.com.pl Tarnowskie Góry, ul. Piastowska 12/3
Aneta Augustowska +48326342478 +48797602021 a.augustowska@dz.com.pl Tychy, al. Niepodległości 87
Sabina Michalska +48326342480 +48797602026 s.michalska@dz.com.pl Tychy, al. Niepodległości 87
Małgorzata Podpłomyk - +48797001079 malgorzata.podplomyk@polskapress.pl Tychy, al. Niepodległości 87
Beata Natkaniec +48326342485 +48797602024 b.natkaniec@dz.com.pl Zawiercie, ul. 3 Maja 21
Joanna Tomza +48326342543 +48797602025 j.tomza@dz.com.pl Zawiercie, ul. 3 Maja 21
Ewa Szabela +48338137820 +48797602023 e.szabela@dz.com.pl Żywiec, ul. Rynek 16